Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elkezdhetem a fogamzásgátlót?

Elkezdhetem a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
18 napja késik a menstriuációm, nem vagyok terhes, jó néhány pszichiátriai szert hagytam abba már és utána mindig késett kb egy hetet, de nem ennyit. Fogalmam sincs, most mikor fog megjönni. Most muszáj tényleg megvárnom, míg megjön egyszer vagy akár így is elkezdhetném szedni? Kedden megyek nőgyógyászhoz, de amilyen bunkó, normális választ nem igazán várok tőle, max. odaböffent valamit. Csak ugye ki tudja meddig nem lesz menstruációm...
2016. jan. 10. 19:12
 1/5 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy?
2016. jan. 10. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Jó lenne kivárni, amíg megjön, a gyógyszert nem ajánlatos ciklus közben/végén elkezdeni. Ha nagykorú vagy, akár napi 1-2 pohár vörösborral rásegíthetsz, de ajánlom a rozmaringteát is, az is megsürgeti minimálisan a mensit.
2016. jan. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, meg kéne várni a vérzést. Egyébként ha ennyire bunkó a nőgyógyász, keress másikat, mert ha egyszer nagyon komoly problémád lesz (nem mintha egyébként a mostani nem lenne elég nagy probléma), nem tudsz majd hozzá fordulni bizalommal.
2016. jan. 10. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
24 vagyok, próbáltam a teát is, az aviva-tornát, a forró fürdőket... Sajnos az antidepresszáns még a hormonokba is belezavar.
2016. jan. 10. 20:18
 5/5 anonim ***** válasza:
A fogamzásgátló meg az idegekbe arra érzékenyeknél nagyon bezavar. Komoly mentális betegséget is okozhat.
2016. jan. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!