Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Irritáció a hüvelyben,1napra...

Irritáció a hüvelyben,1napra teljesen elmúlt, de visszajött, lehetseges, h amiatt van, h borotvahab helyett golyoizzadasgatlot hasznaltam szorteleniteshez?

Figyelt kérdés

Pár hónapja èlek nemi èletet

19/L

Óvszerrel mindig vèdekezünk(bar mindig mas "izesiteseuvel" es amiatt lephetett fel az irritacio


2016. jan. 11. 00:12
 1/4 A kérdező kommentje:

Mivel kellene kezelnem?

Termeszetesen amig el nem múlik, nem èlek szexualis èletet

2016. jan. 11. 00:13
 2/4 anonim ***** válasza:

Izzadásgátlót használtál a szőrtelenítéshez??! Ráadásul intim területen? Miért csinálsz ilyen hülyeségeket? Tudod, mi van egy izzadásgátlóban? Hogy milyen vegyi anyagokkal érik el, hogy ne izzadj? Érzékeny bőrűeknél még a hónaljra is irritáló hatással van, te meg ezt rákented intim területre?

Hát igen, lehet köze ehhez.. De lehet ezer más dologhoz is, okozhatja akár az óvszeren az ízesítés vagy akár maga az óvszer is, amennyiben mondjuk latexérzékeny vagy. De felfázás, felborult hüvelyflóra, baktérium, vírus vagy gomba is okozhatja. Lehet tusfürdőtől/intimlemosótól is, a bugyid anyagától vagy esetleg mosóportól/öblítőtől is.


Bár konkrétan nem írtad milyen tüneteket okoz az irritáció (van-e folyás, piros-e, viszket-e stb) ha egy héten belül nem múlik, menj el orvoshoz.

2016. jan. 11. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Tèvedtem,nagy hülyesèg volt!!!

Ègetne vaj szúrna a hüvelyem(belül),de viszketni kicsit viszketet kîvül,de már nem

2016. jan. 11. 10:37
 4/4 A kérdező kommentje:
Elmúltak a tüneteim !! Jól vagyok
2016. jan. 15. 09:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!