Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Más is van ugy azzal hogy...

Más is van ugy azzal hogy menstruácio alatt nem szereti ezt az egeszet utana ahogy elmult alig varja hogy megint megjojjon?

Figyelt kérdés

2015. dec. 29. 11:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Ez szerintem sokban függ attól, kinek mit kell elviselnie a menstruáció alatt. Kétlem, hogy akinek nagyon sok, vagy sokáig tart, avagy rosszul érzi magát közben, annyira várná a következőt. Személy szerint én utálom.
2015. dec. 29. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Az túlzás, hogy várnám a következőt, de kis hiányérzetem azért szokott lenni.
2015. dec. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez nekem elég fura, minek várnám? Bár nekem semmi bajom nincs vele, nyilván kényelmesebb nélküle, nyugodtan eltelhetnének évek is 2 között :) Ha kicsit is fájna vagy rosszul lennék, akkor igazságtalannak tartanám.
2015. dec. 29. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem az várja a következőt, aki nem védekezik megfelelően és fél hogy terhes :)
2015. dec. 29. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Én pl szeretem, mikor megvan, mert úgymond tisztul a méh, új hónap, új ciklus, plusz valamiért szeretem azt az enyhe görcsös fájdalmat is. Nem is tudom, hogy fejezzem ki, de talán az a legjobb kifejezés rá, hogy felfrissít kicsit a dolog, vagyis így érzem. Ettől függetlenül nem várom a következő menzeszt, örülök, hogy nem kell cserélgetni, meg az időt figyelni, hogy mikor kell újra menni wc-re, csak maga az érzést szeretem, amit ilyenkor érzek lelkileg.
2015. dec. 29. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Naa utolso pont erre gondoltam en is
2015. dec. 29. 20:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!