Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ilyenkor mi a teendő?

Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés
Páromnak ajakherpesze volt és elkaptam tőle genitális herpesz formájában. Tegnap jött ki, de ma jött meg mensim pedig ma tudtam volna dokihoz menni, ugye az orvos így meg nem fogad. Egyenlőre vettem rá propolisz krémet de így nem tudom mire megyek vele...

2016. jan. 11. 13:22
 1/1 anonim válasza:
Nekem mikor elsőnek kijött az orvos azt mondta ezzel nem tud mit kezdeni nem ír semmi csoda készítményt mert úgy sem fog hatni, magától szépen elmúlik. Én kb. Óráként vagy 2 óránként kamillás ülőfürdőben ücsörögtem azzal mostam le a hólyagokat amennyire lehetett. Miután az orvost sikeresen megjártam annyi szerencsém volt hogy eljutottam mert délutánra megjött a mensim. Ugyan úgy ülőfürdőztem továbbra is és szedtem a telviran gyógyszert. A háziorvosom írta ki nekem ezt a gyógyszert meg kúpot irt de azt mensi közben felesleges használni.
2016. jan. 12. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!