Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet hogy sosem fog megjönni?

Lehet hogy sosem fog megjönni?

Figyelt kérdés
12.5 éves vagyok 164cm és 47 kg. mellem már 2,3 éve nő fehér folyásom 2 éve van és ennyi ideje szőrösödöm is. még nem jött meg és kezd egy kicsit furcsa lenni hogy minden osztálytársamnak a folyás után max 1,1.5 évvel már megjön

2016. jan. 12. 17:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik neked később fog megjönni. Tudomásom szerint még van pár éved hogy elkezdj aggódni, addig nyugi :)
2016. jan. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Valakinek hamarabb,valakinek később jön meg.Egyik barátnőmnek 16 évesen jött meg.De szerintem örülj neki,hogy még nem kell ilyesmivel foglalkozz.A menstruáció nem túl kellemes dolog. :))
2016. jan. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
51%

Igen,neked sosem fog megjönni.

Már ne haragudj,de milyen hülye kérdés már ez?? Baromira elegem van,hogy szinte az egész Egészség témakör csak ilyen kérdésekből áll. Neked nincs anyád,vagy más nő a családodban,akivel megbeszéld? 13 évesen jött meg neked,de van akinek 15... Nem értem mit kell azon kiakadni,hogy xy-nak megjött,de neked még nem.

2016. jan. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk időjósok,majd megjön amikor megjön.
2016. jan. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Miért nem olvasod el a többi millió ugyanilyen kérdést?
2016. jan. 12. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia! Megértelek én is pont ugyanilyen voltam mielött 3 hónapja megjött ! De agggodalomra semmi ok én majdnem 14 voltam mikor megjött ! Nyugi! Lehet hogy meg 3 ev! Nem aggodhatod végig emiatt életed összes napját ! Jön majd az ha ott az ideje! 14/L
2017. dec. 30. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!