Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tudnátok nekem jó nőgyógyászt...

Tudnátok nekem jó nőgyógyászt írni Zalaegerszegen? Illetve aki tud magánrendelésben milyen árban dgoznak kb?

Figyelt kérdés

2016. jan. 12. 17:39
 1/4 anonim ***** válasza:
66%

Én Goldfinger Jenőhöz járok, nagyon meg vagyok elégedve vele mind szakmailag, mind emberileg. Egy vizsgálat 7 ezer Ft nála, méhnyakrákszűrés 7500 Ft. Évek óta hozzá járok, panaszom, rossz szavam.nem lehet rá, pedig egy nehezebb terhességet, egy szülést végigcsináltam nála, most pedig egy nagyon.rejtélyes betegséggel járok hozzá, műtött többször is. Sokaknak viszont panasza van rá, nem jön be a stílusa, hallottam olyat is, hogy durván vizsgál (nekem ő nála nem volt még csak kellemetlen sem a vizsgálat soha, így ez számomra nagyon furcsa), de én meg vagyok elégedve vele. Bármikor hívhatom mindig segít, és ami fontos nekem még most, hogy elég komoly bajom van, hogy próbál lelket önteni belém és bíztat. Korábban nem gondoltam volna, hogy egy orvostól ez elvárható, de abban a nehéz helyzetben, amiben most vagyunk, rengeteget jelent egy-egy biztató mondat is.

Akit még sokan ajánlanak, az Vörös Zéta, nála.is ugyanilyen.árak vannak, egy helyen rendelnek az Mr integrityben a kórház mellett. Nekem sok ismerősöm jár Németh Gáborhoz, én még pár éve voltam nála sztk-ban ésnnagyon rendes volt. Rajta kívül még Kádasi Lászlót ajánlják nekem mindig, hogy a furcsa betegségem miatt nézessem meg vele magamat, de az egyik barátnőmnek az utolsó szülését nagyon elrontotta, rettenetesen sietett, így nagyon gyorsította, nem is rejtette véka alá a szándékát, illetve amikor az egyik műtétemmel voltam bent, volt egy hölgy, akit ő műtött volna, 20 éve hozzá jár, de nem jött megműteni, csak úgy átadta egy másik orvosnak, nem is jött szólni neki, hogy miért. A Gőgös Péter volt még nekem szimpatikus, amikor kórházban feküdtem, illetve a Regényi, de ő állítólag kezd megbolondulni.

Akihez soha nem mennék az Györe Imre, László Attila, Vajda György, Horváth Tihamér, mindegyikkel nagyon csúnyán megjártam már.

2016. jan. 13. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
48%
H. Tihamérhez járok, főként azért választottam, mert UH-t is csinál. 7 ezer egy terhesgondozás, 10 ezer a rákszűrés, a többi díjat nem ismerem. Szültem nála, illetve műtött egyéb nőgyógyászati problémával, és nincs rossz tapasztalatom vele, mindig korrekt, segítőkész, udvarias és humoros volt, ugyanakkor kellőképpen szigorú.
2016. jan. 14. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%
Légyszi olvassátok már el az előző kérdéseket...hetente 3szor feltették ezt a kérdést, az elmúlt 2 évben minden héten...-.-"
2016. jan. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
51%
Horváth T.
2016. jan. 19. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!