Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitöl vérzek? Többi lent.

Mitöl vérzek? Többi lent.

Figyelt kérdés
3àn megjött a menstruàciom ami 7én ért véget.. Majd 9én ujra kezdödött.. De ugyanugy mintha a menszeszem folytatodna.. Ez mitöl lehet? Ès pàr honapja is van köztes vérzésem,amikor a férjemmel szeretkezünk.. Olvasgattam sokat és gondolok màr cisztàra is és méhszàjsebre is.. 3éve nem esek teherbe.. Ez a vérzés esetleg befolyàsolhatja? Jövő héten megyek dokihoz.. De addig is szeretnék valamit tudni erröl.. Esetleg valaki hasonlo cipöbe jàrt màr? Nagyon meg vagyok ilyedve.. Ès nagyon szeretnek màr kisbabat is.. 24L

2016. jan. 12. 17:43
 1/1 anonim válasza:
Remélem, azóta már eljutottál dokihoz, és nincs semmi baj! Ha méhszájseb, akkor azt könnyen tudják kezelni, attól ne ijedj meg! Cisztáról nem tudok nyilatkozni, az még nem volt szerencsére.
2016. jan. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!