Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mire utalhat ez? Valakinek...

Mire utalhat ez? Valakinek hasonló tapasztalata?

Figyelt kérdés

Régebb óta gyanakszom néha hormonproblémákra, bár feltűnőbb, különösebb problémám nem volt soha.Utóbbi években azonban megfigyeltem, hogy menzesz idején felugrik a vérnyomásom, valamint előtte kb 1 hétig éjszakánként fura fülcsengéseim vannak bal oldalon.

Nődoki nemrég viszgált, semmi bajt nem talált, nem küldött tovább.Hüvelygyulladást talált csak, írt rá tablettát (helyi), amit csak félig használtam el, mert közben megjött, aztán folytattam mensi után, de úgy éreztem nem jó, irritál, így abbahagytam.Nődokihoz nem volt alkalmam emiatt visszamenni.Viszont kb valamivel több mint egy hónapja újabb furcsaság lépett fel: néha kicsit viszket és érzékeny érintésre odalent.De mikor megjön, akkor ez a kellemetlenség elmúlik.Tehát mintha mensi előtt felerősödni.Ráadásul rám világ életemben jellemző volt, hogy mensi előtt szinte mindíg napokig csak barnázok, lassan jön meg, lassan múlik el.Most azonban már második hónapja nincs barna, csak megjön és kész.Más különösebb nincs, hasam nem fáj.Még ha megjön akkor is csak alig észrevehetően fájdogál, de az nem számottevő.Ez is valami hormon eredtű lehet? Vagy a gyulladás csinálja ha még megvan? Most mivel ismét megjött, nem tudok nődokihoz menni, viszont aggaszt a dolog, ezért kérnék valami tippet, mi lehet?41 éves vagyok amúgy, tudtommal egészséges.Gyógyszert csak bétablokkolót szedek.


2016. jan. 12. 21:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!