Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ezzel orvoshoz kéne fordulnom?...

Ezzel orvoshoz kéne fordulnom? Ha igen, milyenhez? Valakivel volt már ilyen vagy hasonló? Ez mire utalhat?

Figyelt kérdés
tegnap még BIZTOS, hogy nem volt ott, de ma reggelre igen. egy kb 3-4 centi hosszú szőrszál(pont olyan volt, mint egy hajszál)odanőtt az állam mellé, onnan kb 3 centire. szóval az nem a hajamnál volt, az az arcom alján volt. biztos, hogy nem volt ott kb 10 órával előtte, észrevettem volna, ezt ne is írjátok!!! kitéptem szépen szemöldökcsipesszel, olyan volt mint egy sima szőrszál, csak sokkal hosszabb. ez a történet már eljátszódott kb 3-4 hónapja is. a szőr ugyanott, egyik napról a másikra, ugyanolyan hosszúra nőtt.
2009. nov. 14. 14:18
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Jó lenne, ha a hajunk nőne ilyen gyorsan!
2009. nov. 14. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ez teljesen normális, kb minden második emberen van ilyen. Nekem az arcomra nőtt már 2x ilyen de pl páromnak a hasára nőtt 2 nap alatt egy 10 cm-s szőrszál, barátnőmnek is volt már ilyen, egyik ismerősömnek a karjára nő néha. Meglepő, de előfordul, nem kell vele orvoshoz menned.
2009. nov. 14. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

akkor jó, köszönöm a gyors válaszokat!!!

hát igen, jó lenne, ha a hajunk is ilyen gyorsan nőne!XD

am még az jutott eszembe, hogy nekem a szőröm fekete, a hajam sötétbarna. ez a szőr sötétbarna volt. lehet, hogy egy eltévedt hajszálXD

2009. nov. 14. 14:43
 4/6 anonim ***** válasza:
Gyakori az ilyen, a népnyelv "banyaszőrnek" nevezi (bármiféle sértő szándék nélkül mondom ezt). Felesleges orvoshoz menned vele, húzd ki szemöldökcsipesszel, és feletsd el.
2009. nov. 14. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
26%
temost komolyan ezzel akartál orvoshozmenni, h kinőtt egy szőröd az álladnál, amit ráadásul még ki is húztál?:D:D:D:D
2009. nov. 15. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

nem az a gond, hogy kinőtt egy szőrszál az államon, hanem hogy milyen gyorsan, néhány óra alatt milyen hosszúra, kedves utolsó.

a többieknek köszönöm.

2009. nov. 15. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!