Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van itt olyan esetleg, akinek...

Van itt olyan esetleg, akinek hormonproblémékban, PCOS-ben, segítettek a homeopátiás gólyócskák?

Figyelt kérdés
Köszönöm előre is!
2016. jan. 13. 15:44
 1/5 anonim ***** válasza:
A homeopátiás szereknek csak és kizárólag placebó hatásuk van.
2016. jan. 13. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszi,hogy írtál!

Hát igen...az az igazság,hogy én is nagyon szkeptikus vagyok vele kapcsolatban. Nem is próbáltam még őket,csak tegnap jártam egy homeopata orvosnál. Tudhattam volna,hogy ilyesmiket fog ajánlani,de a honlapján az volt,hogy elsősorban táplálkozással-életmódváltással segít a betegein. Ehhez képes,felírt egy csomó ilyet...

Elég neves a szakmában és azt mondta,ez segíteni szokott a betegein,(mi mást mondott volna)de persze nem egyből.

2016. jan. 13. 17:09
 3/5 A kérdező kommentje:
Szóval,nem tudom,hogy megvegyem-e őket...
2016. jan. 13. 17:09
 4/5 anonim ***** válasza:

végül is igazat írt a doki a honlapon, mert más nem segít szegényeken, az ő általa felírt "bogyók" biztosan nem...


mindig furcsának találom, ha egy orvos homeozik, és őszintén remélem, hogy csak a pénz miatt, nem pedig felesleges volt a 6 év a suliban...

2016. jan. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az, hogy a homeopátiás szereknek csak placebó hatása van, az nem szkepticizmus, hanem tény. Nincs benne hatóanyag, így hatni sem hat.

A fitoterápia más téma, ott azért vannak hasznos dolgok, de a homeopátia egy nagy humbug.

2016. jan. 15. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!