Kezdőoldal » Állatok » Kutyák » Hol van hatvanban ma állatorvo...

Hol van hatvanban ma állatorvosi ügyelet? 2013. 09. 08. vasárnap

Figyelt kérdés
Hatvan esetleg gyöngyös környéki állatorvosi ügyelet érdekelne SÜRGŐSEN!

2013. szept. 8. 12:36
 1/7 anonim ***** válasza:
2013. szept. 8. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Itt már néztem, de sajnos egyiknél sincs megadva ügyeleti rend!

A tudakozót is kérdeztem de ott is erről az oldalról nézik és nem tudtak semmit mondani!

2013. szept. 8. 13:11
 3/7 anonim ***** válasza:
A kórházat hívd föl. Ott biztos, hogy kell lennie ügyeletnek még ha nem is írják.
2013. szept. 8. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Gyöngyösön szokott lenni, ő elvileg sürgős esetben is hívható: [link]

Gödöllő nem jó? Ott tuti van: [link] Itt találsz 3-at.

2013. szept. 8. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha már tényleg fontos, akkor vagy Gyöngyös vagy Gödöllő,amit az előző írt. :) Hatvanban szerintem nincsen, legalábbis Hajdú doktornál tuti nincs, Töltéssyhez meg még sürgős esetben sem vinném. Esetleg Keszthelyi doktorurat próbáld meg felhívni, ő Zagyvaszántón meg Apcon doki, szerintem ő ki tud menni házhoz. A neten fent van a száma, de ha nem találod, akkor nyugodtan írj privit :)
2013. szept. 8. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Időközben Kisnánán sikerült találni Dr. Kovács Rezsőt! Nagyon elégedett vagyok vele, nem bántam meg, hogy elvittem hozzá.


Töltéssy doktor urat miért nem ajánlanád?


Hallottam már róla sok jót és mivel a jelenlegi kezelőorvossal nem vagyunk megelégedve gondolkoztam rajta, hogy átvinném hozzá a kutyust!

2013. szept. 8. 19:41
 7/7 anonim ***** válasza:
Töltéssyhez ne vidd, max. oltatni, inkább Hajdú. Igaz, hogy Töltéssy olcsó, de már totál bele van az egészbe fásulva. 2 esetet leírok: találtam egy borzasztó állapotban lévő kiskutyát, elvittem őt T.-hez, aki szerint csak felületi sebei voltak, és elrontotta a gyomrát. Másik orvos megállapította, hogy olyan szinten ellepték az élősködők, hogy kívülről-belülről zabálták, és bélgyulladása volt. Sajnos már nem lehetett megmenteni, pár napon belül elpusztult. Na most valaki ennyire hülye, vagy ennyire leszarja? Hát egyik sem jobb. Másik eset: Volt ideiglenes kutyusom rosszul lett az új gazdáinál, miközben egy lyukban ásott, bedagadt a torka, a szája, elszürkült a szeme, nem kapott levegőt. Rohantak Töltéssyhez, mert csak ő volt elérhető, aki megállapította, hogy bélcsavarodása (?!) van. Nem tudom, mmennyit tudsz a bélcsavarodásról, lényege, hogy ha pár órán belül nem műtik meg az állatot, elpusztul. Na most Töltéssy beadott pár injekciót (gondolom kalcium és adrenalin), amitől a kutya jobban lett. Nekem laikusnak egyértelmű, hogy darázs- vagy egyéb rovarcsípés, ő orvosként meg ilyen hülyeséget állít. Az agyam eldobom. Szóval szerintem is került el őt messzire.
2013. szept. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!