Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miert jött meg előbb? Kell...

Moja2001 kérdése:

Miert jött meg előbb? Kell aggodnom?

Figyelt kérdés
14 eves lany vagyok kb. 1 es fel eve menstrualok.A mult honapban 21. napra jott meg a menzeszem (altalaban 28-30.ra szokott megjonni) akkor meg nem annyira torodtem vele, de most mar elegge meg vagyok remulve, mert ma is 21. napra jott meg. Mi lehet a gond? A valaszokat elore is koszonom.

2016. jan. 20. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:

Azért ne rémüldözz, ez előfordul az első néhány évben. Okozhatja egy kis hormoningadozás, ami lehet stressztől, utazástól, sporttól, stb. Várj még egy ciklust, és ha akkor is ilyen hamar jön meg, akkor keress fel egy nőgyógyászt.

Más tüneted nincsen? Erős görcsök, vagy ilyesmi? Az erőssége olyan, mint szokott?

2016. jan. 20. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Teljesen ugyanolyan mint szokott lenni csak annyiban mas h elobb jott meg..megint :/ Ha lehet a sporttol akkor tobb mint valoszinu h ezert jott meg hamarabb mert 3 napja elkezdtem edzeni futni,has gyakorlatok stb.. es az etrendemen is valtoztattam akkor ennek lehet valami koze a menstruaciomhoz?
2016. jan. 20. 20:01
 3/6 anonim ***** válasza:

Semmi gond sincs ezzel, teljesen normális ez a korodban.

Majd később szabályosabb lesz.

2016. jan. 21. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Igen, az ilyen életmódváltások nagyon is kihatnak a ciklusra. Egyébként is az a jobbik eset, ha hamarabb jön meg. Ha túl hosszúra nyúlna a ciklusod, kimaradozna, az több aggodalomra adna okot.
2016. jan. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Normális mással is előfordul.Szinte napra pontosan sosem jön meg
2016. jan. 21. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, nagyon sokat segitettetek.
2016. jan. 23. 00:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!