Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 20eves lany vagyok. Tegnaptol...

20eves lany vagyok. Tegnaptol eros fajdalmat erzek a jobb mellemben. Szerintetek van miert aggodnom?

Figyelt kérdés
Nem akarnak hinni nekem. Azt mondjak biztos beutottem vagy negnyomtam de nem. Probaltam tapogatni de nem erzek semmit. Es nincs eldeformalodas sem. Az orvoshoz felek menni nem is ismerek jo orvost. Szerintetek van miert aggodnom?

#mellrák #. Rak
2012. nov. 8. 08:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem vagy esetleg a ciklusod közepén vagy a menstruációd előtt? Lehet szimplán csak hormonális dolog ( nekem pl. a menszi előtt 2 nappal úgy szoktak hasogatni a melleim, hogy a könnyem majd kicsordul).
2012. nov. 8. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Meg kellesz h jojjon 14en. De csak az egyik mellem faj ugyanazon az egy helyen es nyaron is ott fajt de elmult. Nekem is nagyon faj mikor jon megfele h szakad le. De most ez nem olyan. Belulrol jon a fajdalom. Egy pontrol. Monotonon most is faj.
2012. nov. 8. 09:40
 3/3 anonim ***** válasza:

Javaslom, hogy keress egy kedves női orvost, elötte könnyebben vetkőzöl és terpesztesz mint egy férfi elött.

Feltehetőleg empatikusabb is már csak azért is mert ő is jár időnként nőgyógyászhoz és tudja milyen érzés az, nem úgy mint egy férfi orvos.

2012. nov. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!