Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Magan nogyogyaszt keresek...

Magan nogyogyaszt keresek miskolcon kazincbarcikan vagy a kornyeken. Valami csunyasagom van?! . KOSZONOM

Figyelt kérdés
Egy Meg a magyarnal is szornyubb egeszseguggyel rendelkezo orszagban elek. Ott Vizsgalgatnak, de Nem talalnak semmit. Aztan dr lakatos veronikanal egy candidan is megbuktam. Bakterialis Es gombas "SZAKIT" keresek koszonom a segitseget Es halas lennek tapasztalatokert is bar itt most jobban aggaszt h talaljak vkit
2016. jan. 21. 04:53
 1/5 anonim válasza:

Szia :)

Miskolcon van egy nagyon jó nő doki :)

Dr. Lőkös Béla én nagyon meg vagyok vele elégedve mondjuk elég nehéz időpontott szerezni,de ha mázlista van akkor sikerül.

De ha mondod,hogy sűrgős akkor lehet hamarabb fogad.

Ha van még kérdésed írj nyugodtan :)

2016. jan. 22. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nagyon kedves h valaszoltal koszonom szepen. Remelem itthonletem alatt be tudok hozza jutni. Hihetetlen h a kornyeken ugy kell vadaszni egy orvosra... Ha talalnek vki jot aki embersegesen beszel az ember lanyaval, megtartanam hosszu tavra.😂
2016. jan. 23. 09:44
 3/5 anonim válasza:

Nagyon normális az emberrel,mindent elmagyarázz nem flegmázik és nem is bunkó :)

Én ezért szeretek hozzá járni :)

2016. jan. 23. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
29%
Sólyomvári Mária doktornő is nagyon rendes, a Kossuth utcán rendel.
2016. jan. 30. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%
A Sólyomvári mindenre azt mondja gomba... majd a végén kiderül, hogy nem az. Ne ajánlom!
2016. jún. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!