Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek miért nem jött meg?

Szerintetek miért nem jött meg?

Figyelt kérdés

Udv mindenkinek a menszeszemnek 17.en kellett volna megjonnie es most 5napja kesik

egyuttvoltunk a baratommal parszor a honapban de mindig vedekeztunk es miutan vegeztunk megneztuk a gumit es egyszer se szakadt ki meg semmi (mielott betette is megneztuk es akkor se volt semmi se soha)

meg mindig elvezes elott vette ki es ugy elvezett el hogy mar kivette (mindig igy csinalja)

Megfazva is megvagyok az esetleg befolyasolhatja vagy mi lehet a problema?

van egy ismerosom neki 2hetet kesett ebbe a honapba de neki mar megjott! Nekem van feher folyas es a melleim meg vannak duzzadva es fajnak is illetve a hasam neha szur

szerintetek mi lehet? mert gyereket meg nem akarok mivel nagyon fiatal vagyok hozza!



2016. jan. 22. 19:58
 1/6 anonim ***** válasza:

A duzzadt mell jelentheti azt is, h nemsokára megjön.

Vegyél tesztet mindenképp.

A késés amúgy lehet stressztől, életmódváltástól, fogyókúrától, bármilyen változástól is, esetleg lelki okok miatt.

Szóval ne parázz, de teszt mindenképp legyen.

2016. jan. 22. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

ertem koszonom a segitseget!

kb egy hete duzzadt es holnap akarok tesztet venni!

terhessegnek ugye igy nagyon kicsi az eselye?

2016. jan. 22. 20:08
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy terhes. Azért késik mert azon stresszelsz hogy úristen, késik, terhes lettem. Ne aggódj, meg fog jönni.
2016. jan. 22. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
0%
Terhes vagy. Ez van,így jártál.
2016. jan. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
utolso elotti koszonom szepen remelem igy lesz! :)
2016. jan. 22. 20:20
 6/6 A kérdező kommentje:

Na szerencsere ma reggel megjott szoval nincs problema! koszonom megegyszer mindenkinek a segitseget! :)

Aki hasznos valaszt adott annak ment a zold kez

2016. jan. 23. 09:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!