Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lányok. Ti beszélgetnétek egy...

Lányok. Ti beszélgetnétek egy fiúval a menzeszetekről?

Figyelt kérdés

2016. jan. 23. 13:07
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
45%
Nem, mivel erkölcstelennek tartanám magam ilyenmódon mutogatni. Ez csak a páromra tartozik. De a menzeszben mi az erkölcstelen? Nem tolom oda senki orra alá a véres betétemet, vagy bugyimat, és mint már írtam, természetes dolog, ettől a lányok nem lesznek marslakók, hogy beszélnek róla, hanem csak normális emberi lények.
2016. jan. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 anonim válasza:
61%
Igen, a legjobb fiúbarátommal mindig van róla szó:DD
2016. jan. 30. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 anonim válasza:
100%
Persze, a férjemnek mindent elszoktam mondani, és azokban a napokban nagyon megértő velem. :) Szokta is mondani, hogy bárcsak neki fájna ennyire, nem szereti látni, hogy szenvedek. :)
2016. febr. 22. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem a mensiről beszélni és meztelenül mászkálni mások előtt messziről sem hasonlítható össze.Nem is értettem ezt a meztelenül mászkálást.Na mindegy.
2016. márc. 5. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
8%

Mindkettő gátlásosság függő.

Pontosítsunk,jól neveltség függvénye.

2016. márc. 13. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
sajnos rajtam eléggé észrevehető,mert előtte pár napig van hogy elviselhetetlen vagyok.egy fiú kollegám van,aki észreveszi,de ő abszolult megértő,és olyankor türelmesebb velem :D de azért a részleteket nem tárgyalom meg vele.a párommal inkább megbeszélem,és néha előfordult hogy annyira rosszul voltam hogy ő vett nekem gyógyszert vagy tampont. de ez szerintem teljesen normális. volt 1-2 fiú barátom akik kérdezgettek dolgokat de persze ésszerű keretek között.
2016. márc. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
Ennyire direktbe azért nem
2016. ápr. 4. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
34%

Igen, simán.

Nekem ez a meztelenkedéssel és a székeléssel egyáltalán nem egy kategória, maximum a pisiléssel. Nem hiszem, hogy van ebben bármi szégyellnivaló.

Magamtól nem szoktam felhozni témaként, de ha más felhozza, akkor nyugodtan beleszólok.

2016. ápr. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
0%
Neveltetés kérdése ez is...
2016. ápr. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
írtad már 1x
2016. ápr. 26. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!