Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelykúp - mi történik, ha...

Hüvelykúp - mi történik, ha használom, de kiderül, hogy mégsincs fertőzésem?

Figyelt kérdés

Nem vagyok biztos abban, hogy van-e bajom vagy nem. A nőgyogyó 2 hét múlvára tud időpontot, és addig nem akarok várni.

Vettem nemrég egy új nadrágot, egy hete hordom, nem tudom, hogy attól fáj és pirosodott ki, vagy allergiás lettem-e vmire (nekem sajnos, van mosószerallergiám). Nem mondanám, hogy olyan orbitális erős folyásom lenne.

Milyen negatív hatással lehet, hogy ha kiderül, hogy semmi bajom, használok gomba elleni kúpot?


2010. márc. 28. 07:35
 1/4 anonim ***** válasza:
0%
teherbe esel XD
2010. márc. 28. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

úgy értem, felborítja-e annyira a hüvelyflórát, hogy vmi más fertőzés ki tud alakulni.

sajnos, régen volt ilyen problémám, és évekig zúgtam egyik fertőzésből a másikba.

2010. márc. 28. 07:42
 3/4 anonim válasza:
A Canesten vény nélkül kapható, szerintem semmi baj nem lehet belőle, ha használod, de olvasd el a részletes tájékoztatót.
2010. márc. 30. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszi, remélem, igazad van. sajnos, nincs benne a betegtájékoztatóban. a patikus egy öreg nénike volt, tőle nem tudtam megkérdezni.

sajnos, cukorbeteg vagyok, és beborult mostanában a vércukrom. valszeg ez borította fel a szervezetem, mert nem jártam olyan helyen, hogy összeszedjek vmit.

nem érzem a fertőzés egyértelmű jeleit (nem viszket, csak fáj, duzzadt, és erősebb a folyás. mintha kicsit túrósabb lenne, és fehér). bocsánat a részletekért, de ez van.

ha esetleg még vki tud vmi hasznosat, megköszönném.

nagyon beparáztam, mert mielőtt kiderült a cukorbetegségem, állandóan volt ilyen gondom.

2010. márc. 30. 20:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!