Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Tapasztalatok a méhnyakrák...

Tapasztalatok a méhnyakrák elleni oltással?

Figyelt kérdés

13 vagyok, és anyu beakarja adatni. Természetesen nem ellenkeztem, hiszen ez fontos lehet. Tudom, h csak szűzeknek adhatják be - az is vagyok.

Csak picit félek, h zajlik ez az egész.

Tőletekmiket kérdezgettek, léptek fel komplikációk?

Minden infón szívesen várok! esetleg részletesen h mi történt! (:

előre is köszi.<3


2010. márc. 28. 10:12
 1/3 anonim ***** válasza:
Teljesen olyan, mint egy sima oltás, csak 3at kapsz belőle meghatározott időközönként. Pont annyira fáj, mint egy oltás, utánna fájhat kicsit a kezed, de tényleg csak ennyi. Semmi félnivalód nincsen. Én is megkaptam mind a 3at, és semmi probléma nem volt. 18/L
2010. márc. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

A fájdalomtól nem félek, atűt is jól bírom, a karfájás úgy is elmúl.:D

inkább azt szeretném tudni miket kérdezgettek tőletek.(:

köszi.

2010. márc. 28. 10:36
 3/3 anonim ***** válasza:
Első vagyok, bocsi, néhány kérdésedet nem vettem észre:) szóval komplikáció nem volt. Kérdésekről csak annyit, hogy voltam-e már pasival (szóval szűz vagyok-e) illetve hogy mikor jött meg utoljára a havim, mert elvileg mikor megvan, nem adható be az oltás. Ennyi, semmi gáz nem volt benn:)
2010. márc. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!