Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Erős, elviselhetetlen, nyilall...

GirlinVintage kérdése:

Erős, elviselhetetlen, nyilallás szerű görcsök menstruáció alatt. Szerintetek mitől lehet? (Többi lent)

Figyelt kérdés

Főleg ülő testhelyzetben, de járás közben is kismillió alkalommal előfordult már. Szúró,nyilalló érzés, teljesen meg kell állnom amíg el nem múlik. Többnyire a jobb oldalon jelentkezik,szinte ketté hasító érzéssel jár, sokszor felfelé sugárzik.

18/L


2016. jan. 24. 17:09
 1/2 anonim ***** válasza:
Fogalmam sincs mitől lehet. Én is szoktam görcsölni, de nem így és nem ilyen elviselhetetlenül erősen, hogy meg kell állnom az utcán. Szerintem említsd meg a dokidnak, mert ez nem hangzik jól. Aztán lehet, hogy semmi bajod, de nem hiszem, hogy itt bárki profin felállítja a diagnózist.
2016. jan. 24. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Én 10 évig kínlódtam így, de azt gondoltam, ez a normális. Aztán, amikor nem jött a várt baba, kiderült, hogy endometriózisom van. Most túl vagyok egy laparoszkópos műtéten, ami egyáltalán nem volt vészes a havi kínlódáshoz képest, és reményeim szerint megoldotta a dolgot.

Nem mondom, hogy neked is tuti az van, de azért érdemes lenne jelezni a gyanút a nőgyógyásznak. Noha ez egy nagyon gyakori és kezelhető betegség, a benne szenvedőknél átlagosan csak 5-6 év után derül ki...

2016. jan. 25. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!