Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szerintetek baj, ha 19-21...

Szerintetek baj, ha 19-21 naponta jön meg? Vagy korábban? Mi ennek az oka?

Figyelt kérdés

2016. jan. 24. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Mindig ilyen hamar, vagy csak néha?


Nekem is volt párszor, hogy ilyen hamar megjött, de nem rendszeresen.


És hány éves vagy?


Mert ha még fiatal, akkor normális, hogy még nem rendszeres a menstruációd.

2016. jan. 24. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem is mindig 19-20 naponta jön meg. 17 vagyok, ès 13 èvesen jött meg először. Bár nem voltam dokinál meg semmi, ugyhogy remèlem nem baj..
2016. jan. 24. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha már több, mint 3 éve menstruálsz, és mindig ilyen rövidek a ciklusaid, az baj. Neked sem jó, ha egyfeszt menstruálsz, ebbe nem kell beletörődni, a saját életminőséged érdekében is érdemes orvosolni a dolgot! Lehet, hogy valamelyik hormonból nem termel eleget a szervezeted. Ennyi idő alatt nem tud felépülni rendesen a méhnyálkahártya, így később, ha majd babát akarsz, nem fog tudni megtapadni.

Érdemes megpróbálkozni barátcserje kapszula szedésével vagy Lady ciklus teával. Nőgyógyásszal is konzultálj, de azért ne hagyd, hogy rögtön mesterséges hormonnal akarja megoldani a dolgot, amikor a természetes megoldások hosszútávon akár hatékonyabbak lehetnek.

2016. jan. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mennyi idős vagy? a 21 nap már normális.
2016. jan. 25. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!