Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 8 hós babámnál naponta becsipp...

8 hós babámnál naponta becsippan az angel care légzésfigyelő,2x már riasztott is. A forgalmazó szerint a meleg miatt nem vesznek levegőt a babák + a fogzás is közrejátszhat. Holnap megyünk az orvoshoz. Korábban nem volt riasztás. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
2010. júl. 11. 21:18
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
A meleg és a fogzás.
2010. júl. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
Nekem is angel care van. Néha azért jelzett, mert a babám nagyon az ágy szélére húzódott. A vicces az, hogy viszont ha kiveszem a kiságyból és egy méteren belül állok vele, még mindig jelzi, hogy veszi a levegőt... Amúgy mostanában már nem csinálja ezt a figyelő.
2010. júl. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
Egy 8 hónapos babánál már bocsi, de minek kell ilyen készülék? (Nem értek hozzá, de érdekel.)
2010. júl. 11. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Mi igy érezzük magunkat biztonságba és sok helyen 1 éves korig javasolják.
2010. júl. 11. 21:37
 5/23 anonim ***** válasza:
off: Azért van alatta, mert ujszülöttként is ott volt, ki meg akkor kerül, mikor ifjúsági ágyat kap rácsos helyett. On: nekem2- 3 hós koráig jelzett többször is. Dokihoz nem mentem. Elnőtte. Tudom, hogy nem volt téves riasztás, nagyon mélyen aludt. Később max csippanás fordult elő, riasztás már nem. Ez, hogy nyolchósan csinálja, nem túl jó, értem, miért viszed dokihoz. De a házidoki találni nem fog nagyon semmit. Alvásvizsgálat szokott lenni kisebb babàknál a kórházban, megfigyelő gépre teszik egy éjszaka, figyelik folyamatossn a légzést, vane kimaradás. Ez a max vizsgálat, amit tenni tudnak vele.
2010. júl. 11. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
16%

Egyszerűen az angel care egy rossz légzésfigyelő. Mi az, hogy a melegtől nem vesz a gyerek levegőt???!!! Szerintem a szerkezettel van gond! Sok problémáról olvastam, hallottam és mindenkinek ez a AC volt. Nehogy már ennyi gyerek nem vesz levegőt.

Ne aggódj, biztos ami biztos vidd orvoshoz de szinte biztos vagyok benne, hogy nincs semmi baja.

2010. júl. 11. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
65%
Bocsi,ha lehet ne pontozzatok le!Szerintem megérne egy próbát az is,hogy kicseréled az elemet benne.Nálunk a becsippanásokkor mindig ez volt a megoldás.Attól függetlenül,hogy újnak gondolod,lehet,hogy gyenge az elem.
2010. júl. 11. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
8 hónaposan nem lehet hogy egyszerűen lemászik, lefordul róla?!? A gyerekem igaz csak majd 9 hónaposan kezdett mászni, de már 6 hósan annyira aktív volt, hogy tök felesleges volt használni
2010. júl. 12. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Két nap múlva lesz a kisfiam 9,5 hónapos, most éjjel nekünk is beriasztott. De csak azért, mert az ágy végében feküdt, ráadásul az oldalán. Így nem tudta érzékelni, hogy vesz levegőt. Ilyen esetben még feljebb kell állítani az érzékenységét a kütyünek, én felnyomtam 5-ösre! Szintén Angelcare, AC 301-esünk van.
2010. júl. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Én úgy vettem észre, hogy az ágy végében és az ágy szélén is érzékeli a mozgást, még a legenyhébbet is.Éjjel is csippant sajnos, szerintem tényleg nem vesz levegőt a kislányom:(.
2010. júl. 12. 08:23
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!