Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az miért van menstruáció...

Az miért van menstruáció alatt, hogy a betétem szinte teljesen tiszta marad, de pisiléskor rengetek vér folyik belőlem?

Figyelt kérdés
Hiába végzek testmozgást, akár több órás sporttevékenységet is, a betétre alig kerül vér.
2016. jan. 25. 11:31
 1/10 anonim ***** válasza:
Gondolom még csak nemrég kezdtél menstruálni és rengetegnek tűnik a vér. Ez természetes, hogy pisiléskor folyik.
2016. jan. 25. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, de 15 éve menstruálok. :)
2016. jan. 25. 11:48
 3/10 anonim ***** válasza:

Mert ahogy pisilsz mozognak ott alul bizonyos izmok, ez is segítheti, hogy éppen kifolyjon egy nagyobb adag vér.

Meg ahogy pisilsz, nincs ott a betét, így szabad az útja. Ezért is érezheted, hogy sok folyt ki éppen.

2016. jan. 25. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez van nekem is.

Van hogy tisztasági betéttel elvagyok egész mensi alatt, mert csak akkor jön a vér ha pisilek.


Én sem értem.

2016. jan. 25. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Értem, hogy az izmoknak van köze hozzá, de mindig nagyon erős volt a menstruációm, sokszor áztam át is tampon+betét mellett is, nem értem, hogy most miért nem ürül mindig? Hogy "bírja el" a hüvelyem azt a rengeteg a vért?


Megváltozott a vér sűrűsége, állaga?

Kb. egy éve tapasztalatom ezt és tényleg nagyon sok jön pisiléskor, nem csak soknak tűnik.


Utolsó válaszoló, neked mindig ilyen volt, vagy neked is csak az utóbbi időben lett ilyen?

2016. jan. 25. 13:44
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekem is az utobbi evekben lett ilyen, korabban sokkal bövebb volt. Most 35 eves vagyok es 12 eves korom ota menstrualok. Hogy miert lett kevesebb a verzes mennyisege, nem tudom, de szerintem azert akkor ürül, mikor pisil az ember, mert a pisi kinyomasaval (a vegen mindig kell egy kicsit preselni) megnö a hasüri nyomas, ami a mehre is hat. Ezert a mehben levö ver is teljesen kiürül ilyenkor.
2016. jan. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem Pcos-em van pár éve és azóta van ez.

Utolsó előtti voltam.

2016. jan. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ezzel sokan vagyunk így, nem hiszem, hogy bármi probléma lenne vele. Pisiléskor elernyednek az izmok, gondolom, így kijön, ami addig felhalmozódott a hüvelyben.
2016. jan. 25. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Furán hangzik, de most ezzel a kérdéseddel megnyugtattál, hogy nem vagyok egyedül..:D

Én 3 hónapja tapasztalom ezt, hogy kb szinte csak akkor folyik belőlem, mikor pisilek máskor én is azon aggódtam, hogy át áztam-e, cserélnem kell stb, most meg alig "piszkolom" össze a betétet

2016. jan. 25. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nekem is ez van, ezért csak egyszer cserélek betétet, mert alig van rajta valami.
2016. ápr. 9. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!