Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért lehet az hogy csak...

Miért lehet az hogy csak másfél, két havonta menstruálok?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok. Kb egy másfél éve lettem "nagy lány". Viszont eléggé aggaszt néhány dolog. Elösször is mindig másfél vagy két hónap szokott eltelni a kettő között, de volt már olyan is amikor majdnem három. Van hogy egy hétnél is tovább tart, van hogy két nap(!) alatt vége.

Nem szokott semmi bajom lenni, nem fáj olyankor se a fejem se a hasam. De ez a rendszertelensége kezd nagyon zavarni. Anyummal már beszéltam de ő mindig azt mondja hogy még ennek be kell állnia. De mégis mikorra? Más is volt( vagy van) hasonló helyzetben?


2016. jan. 25. 17:21
 1/2 anonim ***** válasza:

Anyudnak igaza van. Még fiatal vagy és nem rendszeres a menzeszed. Ez ilyen korban nem baj. Pár éven belül rendeződnie kell. Úgy 16 éves korodra szerintem majd beáll. Ha akkor sem áll be, majd felkereshettek gyermeknőgyógyászt, de most még felesleges. (Gyermeknőgyógyásztól nem kell félni, nem turkál meg semmi, én görcsök miatt voltam anno.)


Tudom zavaró, de légy türelemmel.

2016. jan. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Teljesen normális, nekem ilyen korban egyszer 3 hónap is kimaradt.
2016. jan. 25. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!