Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Magán nőgyógyász Budapesten?

Magán nőgyógyász Budapesten?

Figyelt kérdés
Tudnátok nekem Pesten olyan nőgyógyászt ajánlani, aki rákszűrés nélkül csinál csak hüvelyi ultrahangot? 1 hónapja voltam az éves rákszűrésen, minden rendben volt, viszont az orvosomnál nincsen uh-készülék. Semmi panaszom nincs, de úgy gondolom, azért 3-4 évente nem ártana egy ilyen vizsgálat sem. (ciszta, esetleg mióma kizárása stb.). Még csak 3 orvost hívtam fel, de mindenhol elutasítóak voltak, hogy mit akarok én csak egy uh vizsgálattal. Tudtok segíteni, ajánlani valakit?
2016. jan. 26. 13:48
 1/2 anonim válasza:
Pl. Vermes doktor (Deák téren rendel)...Neki van UH a magánrendelőjében. Nem gondolom, hogy ha odamész, akkor elutasítana. Max. azt mondod, hogy a családban volt betegség ilyen téren, és ezért akarod ellenőriztetni. Vagy hogy picit fáj, nézze meg! :)
2016. jan. 27. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Pont a Deák környékén keresgéltem, hívogattam orvosokat, de Ő kimaradt :)
2016. jan. 27. 08:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!