Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A kezemen, lábamon szemölcsök...

A kezemen, lábamon szemölcsök vannak, ugyanígy övön alul. Volt egy ezzel kapcsolatos nőgyógyászati vizsgálatom, de nem mutatta ki, hogy lenne hpv-m. Hogyan lehet ez?

Figyelt kérdés

Nagyon félek ettől a betegségtől,

Hogyan lehet ez, hogyan tehetek ellene?



2016. jan. 26. 16:40
 1/4 Sansa LannisterStark válasza:

A szemölcs maga a HPV miatt van, nem értem, milyen egyéb bizonyítékot akarsz.

A szemérem tájékra én Condyline-t kaptam, otthon is lehet használni, ez egy alkoholos folyadék amivel be kell kenni a szemölcsöt, 0.5-1 év alatt eltűnik. Kitartás!

2016. jan. 26. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Sansa LannisterStark válasza:
Ja és ha nem tartós kapcsolatod van akkor óvszer!! A fiúk nem kapják el olyan könnyen, de hordozzák, majd más lányokat megfertőznek.
2016. jan. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
De akkor nem terjed tovább? És miért nem mutatta ki az eredmény? :(
2016. jan. 26. 16:45
 4/4 Sansa LannisterStark válasza:

Nekem se mutatta ki. Ugyanis a virus nem a véredben van, hanem a szemölcsben, magyarul ha lekerül a szemölcs, kikerül a virus. De ebben nem vok biztos, nem igazán értettem, amit a doki mondott, mert nagyon tudományosan mondta, de az én is logikám szerint így lehet.

Ne parálj, túl fogod élni, az esztétikai csúfságon kívül semmi bajod se lesz. Csak használd rendesen az ecsetelőt, tartsd be az adagot amit a doki mondd, és le fognak potyogni. Sok időbe telik, de én már túl vok rajta (1 évbe tellett), és nagyon boldog vagyok.

2016. jan. 26. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!