Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 27 éves lány vagyok és eddig...

27 éves lány vagyok és eddig csak a völegényemmel volt szexuális kapcsolatom, mégis állandó nőgyógyászati problémáktól szenvedek. Más lányok akik fűvel fával lefekszenek hogyan maradnak mégis egészségesek?

Figyelt kérdés

Elég későn mestruáltam 16 éves voltam. Akkor derült ki, hogy PCOS-em van, a menstruációm sosem volt rendszeres és a mai napig nagyon erős fájdalmakkal jár. Ha fogamzásgátlót szedtem (és sajnos elég korán felírták a pcos miatt) akkor sokszor voltak pecsételő vérzéseim illetve kellemetlen folyásaim. Többször volt méhszájsebem is, persze fagyasztani kellett. Strandra, uszodába, szaunába nem járok, mert mindig elkaptam valamit. A gombás fertőzésekről nem is beszélve. Egy ideje candida diétázom, mert a legutóbbi nagyon durva volt, de még nincs vége a dolognak. A legutóbbi rákszűrésen kiderült, hogy hpv gyanús vagyok.


Egyszerűen nem értem. 22 évesen vesztettem el a szüzességem és azóta is monogám kapcsolatban élek a párommal. Ő is ment mindenféle kivizsgálásokra és egészséges. Mégis, honnan szedem össze ezt a rengeteg betegséget? Tudom, hogy ezek nem feltétlen nemi úton terjedőek, de azok a lányok akik mindenkivel lefekszenek (és valljuk be elég sok ilyen van), hogy tudnak mégis egészséges gyereket szülni egy ilyen életmód után?


Igazságtalan az élet!



2015. febr. 12. 13:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Az immunrendszetedet kell megerősíteni. Az infraszauna jót tesz, saját törölköződre ülsz rá, semmit nem kapsz el. A candida diéta is használni fog. Kitartást!
2015. febr. 12. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

szia!


Endokrinológusnál voltál? Cukrodat, inzulinodat nézték? Lehet, érdemes lenne. A pcos miatt gondolom, nézték. De ha nem, menj utána! Azért is lehet több gombás fertőzésed. És a fogamzásgátló sem használt...lehet, hogy merckformint kell majd szedned.

2015. febr. 12. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Sajnos ez is a nőgyógyászok nagy hozzáértését és lelkiismeretességét dicséri.

Nem véletlenül mondják -ORVOSOK is- hogy vannak a nőgyógyászok és vannak az orvosok.

2015. febr. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Sajnos, nagyjából igaza van az előzőnek, én azt tenném hogy egy orvosnál leragadnék és viszonylag türelmesen várnám a jó megoldást problémámra.

Hidd el mindegyik elkezdi a saját bevált módszereit szépen sorban, és majd előbb-utóbb odaér az igazihoz.

Amikor új orvoshoz mész, az kezdi az egészet mindig előlről.

2015. febr. 13. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A HPV-t biztosan a parodtol kaptad el. Itt az ideje hogy elbeszelgessetek
2015. febr. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnálatos, amit írsz...

Nekem hasonló problémáim vannak... (27 éves vagyok) sajnos van HPV-m, nem az egyszerű fajta, méhszájsebes típusú, már voltam kezelésen, le is égették.

Mindemelett gyenge az immunrendszerem, már szinte én sem tudom hol kezdődtek a bajaim pár éve... de valami emésztési problámával, ami "rosszul sült el".

Elmentem egy munkahelyre, ahol hirtelen folyamatos puffadástól szenvedtem (egyik napról a másikra), így a körzeti orvos 3 erős antibiotikum kúrát végigcsináltatott-vizsgálatok nélkül- miután teljesen szétment az emésztésem. Sokkal rosszabb lett,mint a panaszaim elején.

Mai napig nem tudják,hogy mi okozta, de utána "rögtön" IBS-t diagnosztizáltak.

Majd teltek az évek, rendeződött valamelyest... de jöttek mellé egyéb problémák, mint folyamatos nőgyógyászati gomba, majd kiderült a HPV.

Mondhatnám yeeessss!! Úgy,hogy az emésztési fertőzés előtt semmi bajom nem volt.

Sajnos, ilyen az élet... van, aki jól megszívja... én is :( :(

Amúgy te hogyan étkezel?

2015. márc. 7. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!