Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Elozo honapban mikor elmult...

Elozo honapban mikor elmult az nap szeretkeztem a baratommal, miutan vegeztunk megjott megint es masnap esteig meg volt. Most kesik a menstruaciom, lehet hogy ez bezavart? Valakinek hasonlo volt mar?!

Figyelt kérdés
Ha van ilyesmi tapasztalatotok akkor leirnátok? Terhessegre nincs lehetoseg, nem igaz? Hisz mindig nagyon figyelmesen vedekezunk, es sose volt meg baj ezzel.

2016. jan. 26. 22:28
 1/2 anonim válasza:
Szia. Hát szerintem nem lehet semmi gond ha figyelmesek voltatok. Én arra gondolok, hogy csak azt hitted, hogy elmúlt a menstruációd, de valóban még teljesen nem. Nem tudom, hogy tampont vagy betét használsz, de ha a betéted már nem volt véres, az nem garantálja, hogy belül is "tiszta" voltál, főleg ha aznap történt a dolog.Most meg ha késik, akkor lehet amiatt, hogy most ezt túl stresszeled.Szerintem nyugodj meg, igyál kamilla teát, mert annak meg kell jönnie,nem hiszem, hogy gond lenne :)
2016. jan. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nagyon szepen koszonom a valaszt, megnyugtattal! Esetleg valakinek nem volt hasonlo meg az az egy kerdesem lenne!:)
2016. jan. 27. 20:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!