Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Gyulladás? Vagy komolyabb?

Gyulladás? Vagy komolyabb?

Figyelt kérdés
Múlt hétfőn voltam nőgyógyásznál hasfájás és barnázgatás (és enyhe hőemelkedés) miatt. A doki megvizsgált, hüvelyi UH-t is csinált azt mondta, gyulladás lesz (hüvelyfalon is látott gyulladást, és a méhszájra mondta még, hogy vérbő), adott antibiotikumot (Sumamed) és antibiotikumos hüvelykrémet. Ez utóbbit csak két napig tudtam használni, aztán megjött a mesnim (napra pontosan). 3 napig minden OK volt, erre vasárnap óta úgy érzem, mintha felfáztam (has- és derékfájás, sűrű wc-re menés), és a vérzésem is megvan (6. napon vagyunk, 7 napig szokott tartani, de ilyenkor már csak barna szokott lenni, most meg még piros). Hőemelkedésem már nincs. Hétfőn megyek újra dokihoz, de már nagyon ideges vagyok, hogy enni is, aludni is alig bírok. Lehet, hogy mégsem gyulladás? Lehet, hogy rák? Ráadásul rákszűrésen is épp 1 éve voltam, és már volt is időpontom, mikor közbejött ez a barnázás-hasfájás-hőemelkedés. Valaki tud bármi bíztatót írni?

2016. jan. 27. 08:29
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!