Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől vérezhetek önkielégítés...

Mitől vérezhetek önkielégítés után?

Figyelt kérdés

22éves vagyok és utóbbi 2 alkalommal (nem nyúlok fel a hüvelyembe, csak a csiklómat ingerlem) önkielégítés után véreztem! Egy mini tamponnyit maximum, de az nagyon sötét vörös vér volt! Nem menzesz, mert gyógyszert szedek és ez menzesz után jópár nappal volt.

Szex után nincs ilyen gond.


Jövő héten megyek a nőgyógyászhoz, nem kaptam előbb időpontot.


2016. jan. 27. 13:14
 1/5 anonim ***** válasza:
A hüvelyedből jött a vér? Pontosan mikor volt ez a ciklusodban, nem lehet esetleg a peteérés időszaka? Élsz szexuális életet? Lehet, hogy van egy apró seb bent a hüvelyedben, korábbi szexuális élmény/ujjazás következményeként, ami nem igazán vérzik, de az izgalmi állapottal járó nedvekkel kijön belőled?
2016. jan. 27. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, hirtelen nagy mennyiségű tiszta híg vér (úgy egy kiskanálnyi) mint a menzesznél, amikor erős.


A ciklusom 9.napján, de fogamzásgátlót szedek, így nem lehet peteérésem (elvileg).


Igen, tartós kapcsolatban élek, sebre én is gyanakszom, rá fogok kérdezni a nőgyógyásznál, hogy nézz meg.

2016. jan. 27. 13:19
 3/5 anonim ***** válasza:
Régóta szeded a tablettát? Mert ha nem, akár annak is lehet a mellékhatása :) De biztosat valóban a nőgyógyász fog tudni mondani, remélem nincs gond!
2016. jan. 27. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

1,5éve szedem, de lehet annak a jele, hogy nem jó. Erre is gondoltam.


Köszi, én is! Kicsit kínosnak érzem erről beszélni majd, de muszáj. :)

2016. jan. 27. 14:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Biztos vagyok abban, hogy vannak ennél kínosabb dolgok is, amikről valakinek a nőgyógyásszal beszélnie kell :)
2016. jan. 27. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!