Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Petefészek ciszta műtét, Dr....

Petefészek ciszta műtét, Dr. Szeberényi Zsoltnál?

Figyelt kérdés
Kiderült hogy a páromnak petefészek cisztája van.29 éves,de már hosszú évek óta vannak panaszai,de akárhány orvosnál voltunk,senki nem talált semmit.36 mm-es,a jobb oldalon van.Két hétig szedett rá gyógyszert,de nem reagált rá a ciszta.Azt mondta a doki,hogy műteni kell.Hétfőn megyünk időpontot egyeztetni műtétre.Nagyon meg vagyunk ijedve,nem tudja a doki sem,hogy jó vagy rosszindulatú a ciszta,azt mondta hogy majd a műtét során derülnek ki a dolgok.Valakinek vannak vagy voltak hasonló tapasztalatai Szeberényi dokival?Milyen orvos?

2016. jan. 29. 16:32
 1/4 Kérdező Cs válasza:

Üdvözöllek!

Nálam 15 hónapja vannak panaszok, hasonlóan mint a párodnál, csak nekem a bal oldalon. Nekem 9 hónapon keresztül azt mondták az orvosok, hogy nincs mi fájjon odabent, a baj csak az agyamban van, biztos a stressz okoz ilyen tüneteket...nagyon megszenvedtem ezt az egészet, ha nem erősködök, és nem akadékoskodok, a mai napig nem lenne bizonyíték a kezemben, hogy ott van valami baj... Én tegnap előtt voltam a doktor úrnál először, de nekem eddig csak elriasztó tapasztalatom van róla, persze Gruda stílusától azért messze van... rettentő, rideg, elutasító volt, a kérdéseimet belém fojtotta, gyors lerendezett, és már küldette is be a következő áldozatot, de persze a pénzt gyors elvette... nem tudom, hogy ezek után merészkedjek-e a kése alá feküdni. Ha a párom nem lett volna velem bent, nem hinné el senki, hogy ilyen volt. Teljesen magam alatt vagyok, abban bíztam, hogy a több hónapos kálváriám utolsó állomásához értem...

Ti már (ahogy nézem a dátumot) lehet, rég túl vagytok mindenen, és már meg is gyógyult a párod... Nektek mi a tapasztalatotok? Megérte a doktorba vetni a bizalmat?

Kívánom, hogy minden rendben legyen már Nálatok, és bízom abban, hogy teljesen fájdalom mentes már azóta minden napotok!

2016. márc. 19. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mi már túl vagyunk rajta.Ilyen a doki stílusa,viszont ezen a területen ő a legjobb.Sokan jönnek hozzá az egész országból.Vannak még fájdalmai a páromnak,de ez már semmi ahhoz képest ami előtte volt.Jövő héten megyünk kontrollra.Szerintünk megérte megműttetni.Őszintén mondom,hogy pokoli időszak lesz a műtét és az azt követő pár nap,de ez is egyén függő.Van aki tök jól viseli.Sok szerencsét kívánunk neked,és fel a fejjel,minden rendben lesz!
2016. márc. 19. 18:27
 3/4 Kérdező Cs válasza:

Köszönöm a választ, nagyon örülök, hogy a párod jobban van, mielőbbi teljes gyógyulást kívánok!!!

Köszönöm a biztató szavakat, nagyon jólesik.

Rettentően félek, nem tudom, mitévő legyek... holnap után megyünk megbeszélni a műtét részleteit... borzasztóan tartok ettől a dokitól, de jobbat nem találok, sajnos...

2016. márc. 19. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Na, minden jól ment?
2017. ápr. 18. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!