Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Petefészekciszta műtét tapaszt...

Petefészekciszta műtét tapasztalok?

Figyelt kérdés

Nemsokára műtenek, kicsit izgulok és félek. Nem tudom mire számítsak, még sosem műtöttek engem.

Valaki van itt ilyen műtéten túl? Milyen volt? Nagyon fájt utána? Meddig kellett bent maradni? Utána tényleg nem lehetett nehezebb dolgokat emelgetni?


Köszönöm a válaszokat


16/L



2016. jan. 12. 16:09
 1/3 A kérdező kommentje:
Igen, látom még vannak ehhez hasonló kérdések, átnézem azokat is, mielőtt valaki tájékoztatna erről :P
2016. jan. 12. 16:12
 2/3 anonim válasza:
Engem 17 évesen műtöttek.. laparoscopiaval kivettek egy 10 cm-s cisztát.. kb 3 napig voltam kórházban.. fájt utána 1-2 hétig és hajolni nehéz és emelgetni nem lehetett egy ideig.. minden oké lesz kitartás, nem fog fájni nagyon utána :) !
2016. jan. 12. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Iskolába mikor mehettél a műtét után? Otthon kellett maradnod, vagy mehettél rögtön? Nekem vicces lenne felcipelni a 11 kilós táskát a másodikra :D

Amúgy nekem is 10 centis.

2016. jan. 12. 18:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!