Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hogy ha a párommal vagyok...

Hogy ha a párommal vagyok előjáték után mindíg vérzek egy kicsit ez mitől lehet és ilyen szúró érzést érzek szex után is. Forduljak orvoshoz vagy ez elmúlik? Várom válaszukat

Figyelt kérdés
nem kell
2010. márc. 28. 20:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Mi nem kell?

Orvoshoz fordulni nem ártana, ez utalhat cisztára, méhszájsebre is. Az nem normális, ha mindig vérzel.

2010. márc. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
de nem mindíg vérzek most fordult velem 4 szer elő akkor is menjek el orvoshoz vagy nem kell vagy mit tegyek akkor?
2010. márc. 28. 20:48
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
A saját magam megnyugtatására én biztos elmennék.
2010. márc. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy? Mióta vagytok együtt? Nem durvultatok be nagyon?
2010. márc. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
nem durvultunk be a párommal 22 éves vagyok és 4 éve vagyunk együtt más fiuval nem volt kapcsolatom csak vele.akkor menjek el orvoshoz azt mondjátok?
2010. márc. 28. 21:18
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Max. kiderül, hogy semmi baj, de ha meg nem mész és gond van, akkor nagyobb is lehet a baj. Amúgy sem árt rendszeresen elmenni orvoshoz. Mikor voltál utoljára?
2010. márc. 28. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
4 hónapja voltam utoljára nőgyógyásznál azt mondtak pedig hogy minden rendben van.eddig pedig semmi ilyen bajom nem volt az előjáték után.de szerintetek mégis mi lehet az oka?
2010. márc. 28. 21:39
 8/11 anonim ***** válasza:
Felelőtlen aki erre bármit is tudna mondani látatlanban, mégha nőgyógyász is lenne az illető. Laikusként meg pláne. Menj el orvoshoz és megoldódik a kérdés. Minél tovább húzod, annál nehezebb lesz elszánni magad rá.
2010. márc. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen

aranyos vagy majd megírom neked hogy mi volt a bajom.remélem semmi komoly holnap el is megyek dokihoz.

2010. márc. 28. 21:51
 10/11 anonim ***** válasza:
nekem is ez a bajom, de én azt hittem hogy az uj tabitól van még. végül mi volt a dokinál, sztem amugy semmi komoly.
2010. márc. 30. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!