Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Előjáték után nem megy a...

Előjáték után nem megy a szex. Mit tudnék ez ellen tenni? (22/F)

Figyelt kérdés
Arrol van szó hogyha mindig arra kerül a sor,mindketten totál fel vagyunk izgulva, de pár perc után mikor már eleget kényeztettem a lányt és szeretnénk csinálni...már nem megy, mert végem van, nemáll fel,mintha elment volna az összes erőm és mindig jön a kínos szitu,és kb 15-20 percig semmit nem tudok csinálni,aztán nagy nehezen csak sikerül..de addigra már mindkettőnk lelkesedése oda és tiszta hülyén érzem magam! Megoldás lenne ha nemlenne előjáték,csakugy hirtelen bele a dolog közepébe...de ez nemigazán rámvall,meg ugy nemis tudnám csinálni! Volt már valaki más ilyen ilyen helyzetben?Vagy mitlehetne ezzel csinálni?
2010. aug. 9. 13:16
 1/6 anonim válasza:
100%

az előjáték nem csak a lánynak legyen az, neked is az legyen, azaz a lány is fogalkozzon közben veled.

Akkor a lelkesedésed nem lohad le.... és végig a csúcs környékén leszel

2010. aug. 9. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%

Csak lelohad vagy elmész?

Mert ha csak úgy megszűnik a merevedés akkor lehet hogy urulógushoz kellene fordulni.

2010. aug. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
56%
A lánynak nem tudod berakni előjáték nélkül.
2010. aug. 9. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Csakúgy megszűnik! Mikor eztörténik és ő nyulna hozzám,akkor már az sem segit, semmi nemtörténik...már félek előre hogy milessz legközelebb,és ha közben még parázok is akkor megint teljes kudarc lessz
2010. aug. 9. 13:30
 5/6 anonim ***** válasza:
nálunk is ez van. kezdetben totál fel vagyunk izgalva, páromnak feláll aztán ha elkezd engem kényeztetni, mondjuk 10 percig akkor a végére megszűnik a merevedése. de ez nem gáz, csak jól kell szervezni. konkrétan az aktus előtt pár perc közös kényeztetés(69-es póz pl, de bárhogyan lehet) és hidd el fél perc sem kell és megint merev leszel. szóval a lánynak is kell dolgozni a pasival, nem csak fordítva. szerintem csak ennyi a hiba.
2010. aug. 9. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"és mindig jön a kínos szitu" ez azé van mert szerintem izgulsz,mindig amikor odaérsz már jön a para :S
2010. aug. 15. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!