Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A Cypromix bogyótól milyen...

A Cypromix bogyótól milyen "mellékhatásokat" vettetek észre magatokon?

Figyelt kérdés
Hízás, fogyás, mellnövekedés, rosszúllét? Segített megyógyítani a cisztákat PCO betegek? Később a kezelés után könnyen teherbe estetek? Mennyibe kerül három havi adag, és tényleg megemeli az ösztrogén női hormont a szervezetben? Aki kikerekedett tőle az mennyi idő után vette észre magán a változásokat?
2010. márc. 28. 23:49
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én nem híztam tőle, de az összes többi mellékhatás jelentkezett rajtam. Fájtak a melleim, kétszeresére duzzadtak, de nem nőttek, ez csak víz volt. Állandóan rosszul voltam, hányingerem volt, szédültem, azt hittem, terhes vagyok... És az a fránya hüvelygomba is kijött az egy hetes szünet után rögtön. A hasam pedig mindig görcsölt, csak feküdni bírtam.

A pattanásos bőrömre kaptam, de nem sokat segített. Fél évig bírtam.

2010. márc. 29. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Nekem eddig minden fogamzásgátlótól kitisztult a bőröm, ami nem arra való attól is (lindinette 30, trinordiol, yasminelle)


a lindinettől volt hányingerem, de csak az elején, még az uborkát is kívántam


egyedül a yasminelle től volt hüvelygombám, sajna az nem mulik el magától, kezelni kell, (canesten kúp és kenőcs) de ha kezelem és rendbejön nem árt a bogyót abbahagyni, hátha újrak ijön, valamint ha szexuális életeté lek közbe akkor a partneremet is kenni kell nehogy elkapja és én meg vissza tőle

de lehet amig hozzászokik a szervezet csak addig jön ki rajta

de ugyanaz a bogyó nem mindenkinek hat egyformán

hát hízni is csak a víz visszatartás miatt lehet egy gyógyszertől, annak is van tömege térfogata, mindegy h zsír e vagy sem, a centi a fontos :)

vannak vízhajtó teák, meg kevesebb sós ételt kell fogyasztani

a fűszer a bőrnek se jó meg a fogyókúrázóknak sem, meg lehet a bogyó nagyobb étvágyat is csinál azoknál akik híztak, de ez a hormonok miatt lehetséges....

ha valaki beteg nem biztos h úgy hat rá a gyógyszer

meg tudom h ez nem szimpla fogamzásgátló, de végülis az, és tökéletesen véd

aki nem szedett bogyót közvetlenül előtte, annak a menzi első napján kell szedni, aki igen, annak az ötödik napján, de ez esetben akik első naptól szedik annak véd az első szem, aki később kezdi annak nem


hát ha ababhagyják a bogyókat akkor gondolom visszamegy a mell is, azzal a különbséggel h lehet a bőr már kitágult kicsit, de ez fogyásnál természetes, hacsak nem feszesitjük a bőrt hideg meleg zuhannyal, masszázzsal


nekem sajna hajlamom van a striákra

már 4-5 kilós hízás fogyásnál is (egy két hónap alatt)

2010. márc. 29. 17:00
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én nem híztam tőle.Sőőt, inkább fogytam. De ez inkább annak köszönhető, hogy mellette Merkformint is szedek a PCO-m miatt. Már 5 hónapja szedtem a Cypromixet, amikor elkezdett szépülni az aknés bőröm. Elvileg 1 évig kell szedni, de én tovább fogom, mert nem szeretnék még babát.

Te is PCO-s vagy? Szedsz metformint?

Az ösztrogénszintem nekem javult, de a tesztoszteron nem lett alacsonyabb...:(

Remélem megfelelő választ adtam!

2010. márc. 29. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

nekem a tesztoszteronom eddig sem volt magas, csak az androgén, de azt mondták hogy a cypromix az pont a ciszták ellen jó, csak azt szedek, és igen PCO m van, ami enzimzavarral is jár, azaz magas az inzulin leesik a cukor....de még nem vagyok cukrosnak titulálva

szal mivel másra is jó ez a bogyó, de attól még ugynaolyan fogamzásgátló, szal véd a baba ellen


az ösztrogén nagyobb lesz szervezetben, és ettől kerekedünk ki

de még nem szedem

2010. márc. 29. 20:06
 5/7 A kérdező kommentje:

prolaktinom volt nagyon magas, meg négy másik, mai miatt over night oredoxon próbán is voltam, azaz gyógyszert kellett bevennem, másnap pedig vérvétel, sima vérvételen is voltam meg hormonvizsgálaton is, fél év alatt négyszer biztos

de nekem agyalapi mirigy daganatom is van

mindkét petefészek tele van kis számtalan cisztával...

2010. márc. 29. 20:08
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Az állandóan magas inzulinszintet én is produkáltam, ezért kell Merkformint szednem.

Akkor a hipofíziseddel vannak gondok (agyalapi mirigy daganatra gondolok), azt meg lehet műteni, nem? Akkor megszűnnének a problémáid. Én most megyek MRI-re, mert nekem is felmerült ez.

A prolaktinom nekem kb. 2× annyi, mint a felső érték... Endokrinológus szerint a Cypromixtől is lehet.

2010. márc. 29. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

hát igen agyalapi mirigy daganatom van, fél centis, asszem az egy centiset szokták műteni a nagysága miatt,

meg a cisztákat is szokták ha jól tudom

nekem mellembe is van ciszta nem csak petefészkeimbe

prolaktinom az nekem 750 körül van

az nagyon magas, de van kainek mégrosszabb

nekem gyógyszerek énlkül ennyi, már fél éve nem szedtem semmit

nekem a daganat termeli

ettől volt tejem is

de én már egyk ét éve tudom mi a bajom, mégm ielőtt orvosok gyanították volna, mert a jelekből egyértelmünek tünt a bajom, érdekel a biológia, meg a nőgyógyászati témák

igaz én elég vékony vagyok,166 / 52


de voltam egy két hónapja 49 kiló is, pedig leőtte 55 körül szoktam lenni, vagy több



utólag kiderült h emiatt a betegség miatt lehettem régen depressziós, sőt az epilepszia is agyi tünet, ahogy az asztma is idegi reflex,

és valszeg ettől esik le a cukrom, mviel ez enzim betegség és cukor anyagcsere zavar, inzulin reagció abnormális

ettől kettes tipusu cukorbetegség is kialakulhat

ez okozhat meddőséget, vagy legalábbis vetélést....

valamint nőttem egy év alatt 3 centit magasságra ezt mnid 20 évesen

ami nőknél elég ritka jelenség

a hajam is gyorsan nől, havonta két centi biztos volt

ha nem több

a körmeim ettől lehettek repedezettek minto lvastam, a fogaim is gyorsabban romlanak

és hőhullámaim vannak olykor mnit ak limaxos idpsebb nőknél

szőrszálak a mellbimbó körül, erősebb szőr al ábakon, csak annyit érzek h durvább meg kicsit sötétebb mint máshol, meg a comb tőbe is hajlamos nőni, de nem vészes

mindenhol máshol ritka és szőke


zsíros a bőröm hajam, de pattanásom az elég kevés van

hála istennek

meg régen ct vizsgálaton voltam, meg gondolom daganat isk isebb volt, és nem mutattak ki semmi érdemlegeset, de ettől ájuldozhattam el mindig, meg az ugráló cukortól

sőt zsületésem után valami agykérgi működési rendellenességet észleltek, de szóra se méltó

most MR en többmnident kimutattak


kezdődött a rendszertelen menzivel, aztán hasfájás, jött a házi doki, npdoki, hasi UH, belgyógyász (gasztroenterológus) onnan MR és endokrinológia, vérvizsgálat (koleszterin, tsh, cukor, vas szal általános labor) aztán hormon vizsgálatok

2010. márc. 30. 07:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!