Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nagyon görcsöl a hasam,...

Nagyon görcsöl a hasam, hamarosan megjön, lányok, hogy segíte-tek magatokon ilyenkor?

Figyelt kérdés
Az utóbbi évben már hányingeren is szokott lenni olyankor, elég rosszul szoktam lenni. Nagyon szokott görcsölni, ugy hogy modulni sem bírok. Ti ilyenkor mit tesztek, mi segít? Valami jól bevált módszer kellene... Előre is köszi!
2011. szept. 26. 17:36
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
Nospa?
2011. szept. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim válasza:
Gyógyszer..
2011. szept. 26. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
forróvizes zuhany a hasnak.
2011. szept. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
lóbáld a lábad! de komolyan midnkettőt 3 percig ..anyum látta egyszer tv-ben vagy interneten olvasta éés tényleg jobb..
2011. szept. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nekem csak egy erős gyógyszer segített, ami receptre kapható, soha semmi nem mulasztotta el, de ez igen. Apranax a neve, nem kimondottan erre van, de ajánlják menstruációs görcsökre is. Nekem bevált, régen én is rengeteget szenvedtem úgy fájt.
2011. szept. 26. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Meleg víztől csak még inkább..megindul. Van egy gyógyszer, Rapten K, az szokott segíteni de az is csak akkor, amikor már túl vagyok a nehezén. A legerősebb görcsöket nem oldja fel sajnos.. A többi gyógyszer mit próbáltam nem jött be, többet is próbáltam.
2011. szept. 26. 17:43
 7/19 A kérdező kommentje:
Igen, a könnyű testmozgás, lassú séta az segít pl, megpróbálom a láblógatást is, köszi.
2011. szept. 26. 17:44
 8/19 anonim ***** válasza:
én, ha itthon vagyok olyankor, akkor pokrócot csavarok a derekam köré kicsit szorosan. kicsit tompítja a fájdalmat. annyira, hogy pont elviselhető.
2011. szept. 26. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Gyógyszert szedek, mostanában Xiloxot.

De szedtem már Mesulidot, Cataflamot, Flektort, Algoflexet.

A sima fájdalomcsillapítók is jók lehetnek.


Anyum szerint gyógyteát kell inni, de nekem az nem nagyon hat, a meleg viszont jó.

2011. szept. 26. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
nospa + algopirin ---> ez így hatásos. nekem sima nospa nem mindig használ...
2011. szept. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!