Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szeged vagy annak környékén...

Szeged vagy annak környékén tudtok e olyan nőgyógyászt, aki jártas a ritka fejlődési rendellenességek területén? Bővebben lent.

Figyelt kérdés
Fontos lenne, hogy emberileg normális legyen, és hogy a lehető legjobban képben legyen a különféle műtéti eljárásokkal kapcsolatban. :)

2016. febr. 1. 01:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Kicsit bővebben ?

(Tudni kéne kb., hogy Te milyen ember vagy, hogy ki való Neked.)

2016. febr. 1. 04:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
...hogy milyen jellegű a gond ...
2016. febr. 1. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Kicsit bővebben? Azért nem mindegy, hogy egy hiszteroszkópos septumrezekcióra van szükséged, vagy pedig hüvelyképző műtétre.
2016. febr. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
20 éves vagyok, elég sokféle egészségügyi gonddal. Szív, gerinc, láb. Most is 5. hónapja itthon vagyok lábnyújtás miatt. Hüvelysövény féle lehet, az biztos, azt meg ugye én nem tudom megmondani, hogy beljebb mi a gond. Olvasgattam fórumokat, nem is biztos, hogy olyan ritka ez. Persze nem veszem készpénznek, csak jó pozitív eseteket olvasni. Ciklusom rendben van. Eléggé nyomaszt már, mert a gerincproblémám miatt amúgy sem biztos, hogy lehet gyerekem, és rettegek, egyre jobban. Lassan struccpolitikát folytatok, pedig én pont hogy tudom, hogy az nem jó, csak már kezdem kicsit unni, ezt a sok macerát mindennel. Ezért is szeretnék egy olyan orvost, akinél nem kerülhetek megalázó helyzetbe, emberséges, és türelmes, jó diagnoszta.
2016. febr. 2. 14:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!