Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Vajon el múlhatott, ha volt...

Vajon el múlhatott, ha volt is valami bajom?

Figyelt kérdés
Lefeküdtem valakivel akiről biztos forrásbol tudom,hogy minden féle fertőzése van.(utolag tudtam meg)Betadin hüvelykúpot használtam(Esetleges gomba,trichomonas,vagy egyéb húgyuti fertőzés,szexuális úton terjedő betegség meglőzésére(mivel tüneteim nem voltak még)teljesen ki marta ott lent 2 este utan. tudom h a trippert es az aidset meg a szifilisz nem gyogyitja meg v elozi irtja ki nem is hinnem h barmelyikkel rendelkeznek mert azert azt az illető is érszre venné magán,de az a kérdésem,hogy ez a betadin minden mast el pusztit el?
2016. febr. 2. 14:01
 1/1 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak a hüvelyflórádat tetted tönkre, ezáltal könnyebben szedhetsz össze betegséget, mivel nincs ami védje.

Keress fel egy nőgyógyászt.

2016. márc. 3. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!