Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet abból bajom?

Lehet abból bajom?

Figyelt kérdés
Már egy ideje élek nemi életet ám az legutóbbi alkalommal em védekeztünk! A menszeszemnek is meg kellett volna jönnie 15. e környékén de még mindig nem jött meg! Kort nem szeretnék irni mert elég fiatal vagyok!

2016. jan. 27. 20:35
 1/6 anonim ***** válasza:
57%
Szerintem te is tudod a választ.
2016. jan. 27. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Ezen első olvasásra inkább nevetni tudtam bocsánat. De tényleg fiatal lehetsz.


Gyógyszertár ~1000ft terhességi teszt. Ha pozitív akkor azonnal szülőkhöz fordulnim ha negatív akkor meg büdös életbe tanuld meg, hogy gyerekként ne játszadozz ilyenekkel csak mert a menő csávó nyavalyog, hogy jajj nem lesz baj csak kipróbáljuk.


Az, hogy megtartsuk ne tartsuk nem idevág, de egész életedet meg bélyegzi egy esetleges gyerek. Én lefehéredtem mikor láttam, hogy egy 15 éves csaj örvendezett hogy jajj megtartjuk meg így meg úgy. Eltartani meg a Jézuska fogja.

2016. jan. 27. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az egy dolog, hogy milyen fertőzést, virust lehet összeszedni így. Feltételezzük hogy a barátod nem nemi beteg. Könnyen lehet, hogy terhes maradtál, ami "elég fiatalon" lehet hogy nem túl örömteli hír.
2016. jan. 27. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
És még nem jutott eszedbe, hogy esetleg kellene egy terhességi tesztet csinálni?
2016. jan. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat holnap beszerzek egy terhességi tesztet!
2016. jan. 27. 21:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogy lehetsz ilyen felelőtlen kis fiatal hülye liba létedre?! Fogjátok már fel, hogy ez nem játék!...
2016. jan. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!