Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Előző héten "felfáztam", de...

Előző héten "felfáztam", de nem múlik. Lehet nagy a baj?

Figyelt kérdés

A sűrű vizelési inger már csak ritkán jön elő, hasonlóan ritka a csípő, viszkető érzés is. Ami viszont nem hagy nyugodni, hogy továbbra is nagyon sötét a vizeletem, véres vagy gennyes. Az antibiotikum amit szedek rá holnap fogy el, úgyhogy visszamegyek a dokimhoz. Nagy a baj, vagy mással is előfordult már ilyen?

Bocsánat, hogy hosszúra sikerült.



2016. febr. 2. 20:07
 1/5 A kérdező kommentje:
és kimaradt, hogy péntek óta lázam is van minden nap
2016. febr. 2. 20:13
 2/5 anonim ***** válasza:
menj vissza a dokihoz! igyál többet és egyél nagy mennyiségű C vitamint 2-3000 mg is mehet!
2016. febr. 2. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Házi orvosnál voltál?
2016. febr. 3. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

#3: Igen, tegnap mentem vissza.

#2: köszönöm a tippet ^^

szerencsére már tegnap elkezdett javulni a helyzet :) már csak abban reménykedek, hogy lázam se lesz.

2016. febr. 4. 06:02
 5/5 anonim ***** válasza:
én ezekre a tünetekre, amik neked is vannak nolicint kaptam 5 napig kellett volna szedni, de 3 nap után rendbejöttem és abbahagytam.
2016. febr. 6. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!