Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes vagyok, valószínűleg...

30 hetes vagyok, valószínűleg felfáztam, pár napja nagyon gyakran kell wc-re menni, és szúrkáló érzést érzek, nagyon kellemetlen. Az orvosom azt mondja kedden menjek hozzá ha nem múlik. Nem lehet ebből baj?

Figyelt kérdés
2008. dec. 14. 10:51
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Ha nagyon aggódsz, akkor menj be az ügyeletre, ott biztosan segítenek. Vagy vegyél a gyógyszertárban tőzegáfonya kapszulát. Az nagyon jó a felfázásra és várandósan is lehet használni.

Én is többször fel voltam fázva a terhességem alatt, de szerencsére nem lett belőle baj, de persze azért kezelni kell a dolgot!

2008. dec. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Én most jöttem ki a korházbol mert valami baktérium felvándorolt a vesémbe és ezért vesegörcsel egy hétig bent voltam ami kismamáknál gyakrabban elöfordulhat. Mindenképp kérd meg az orvosod hogy csináltassatok vizeletvizsgálatot hogy ki lehessen zárni a fertözés veszélyét.

32 hetis

2008. dec. 14. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!