Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Ti mivel szoktatok szőrtelenít...

Ti mivel szoktatok szőrteleníteni?

Figyelt kérdés

Az a legnagyobb bajom hogy Szőrtelenítés után már 1-2 napra visszanő borostára, ami bök és sötét tehát látszik. Ez elsősorban puncin és hónaaljban zavar. Pettingnél az élettársam mikor a nyalás kerül szóba nem akarja csinálni mert bök még ha előtte is borotválkoztam.

Próbáltam már mindenféle női borotvát meg krémeket is de a szőrtelenítő krém sosem szedi le teljesen, mindig borotvával kell befejezzem. Gyantázni egyértelműen nem fogom. Van valami házi receptetek erre? Szörnyen kínos dolog ez.



2016. febr. 3. 20:47
 1/3 anonim ***** válasza:
Cukorpaszta/ cukorgyanta, rendes gyanta, végleges szőrtelenítés (otthon nem tudod), borotva, szortelenito krem
2016. febr. 3. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

én epilálok, de amikor lusta vagyok hozzá vagy kevés időm van akkor borotva.

borotvával sajnos ha pl reggel leszedem este már szúrok. epilálással sem tart 2 hétig mint ahogy sokan mondják, sőt 1 hétig sem, de 3-4 napig tényleg teljesen sima marad a bőröm.

2016. febr. 3. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Puncihoz borotva, hónaljhoz gyanta. Bár az én párom szereti, ha kicsit szúrok. :)

19L

2016. febr. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!