Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Mivel tudnám szőrteleníteni a...

Mivel tudnám szőrteleníteni a mellkasom, hogy másnapra, aznap estére ne legyen szúrós?

Figyelt kérdés
Nektek mi vált be?
2011. jún. 22. 23:45
 1/3 anonim ***** válasza:
gyanta,az epillátor annyira fáj ,hogy nem fogod bírni:)
2011. jún. 23. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanez a problémám,borotválás után pár órával már látszik és szúr.Én most epilálni kezdtem,elsőre nagyon fájt,de most már elviselhetőbb.Tavaly gyantáztattam párszor,az is jó volt,csak akkor meg kellett várni,hogy mind kinőjön,ellentétben az epilálással,amit pár szál szőr esetén is tudok csinálni.
2011. jún. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Inkább örülj a mellkasszőrnek! Én is minent kipróbáltam, mert az enyém is szőrös. Végül vettem egy Remmington testszőrnyírót és azzal vágom vissza 2-3 mm-esre minden hétfőn + hónaljat is. Így férfiasabb, mint csupaszon, nem pattogzom ki és nincs is szúrós állapot.
2011. jún. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!