Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelyi "hámlás"?

Hüvelyi "hámlás"?

Figyelt kérdés
2 napja enyhe égő, vagy viszkető érzést éreztem a hüvelyemben, de nem olyat mint hüvelygombakor. A biztonság kedvéért 2 alkalommal használtam betadin kúpot. Ma felnyúltam a hüvelyembe és az ujjamon fehér darabkák maradtak, de nem olyan mint amikor túrós a váladék, szaga sincs és a színe sem másabb, nincs bő folyásom sem. A kezemen maradt darabkák a hámló bőrre emlékeztetnek. Nem nyúlós, nem mócsing szerű, vékony. Többször is felnyúltam és mindig ilyen lett az ujjam. Symicia fogamzásgátlót szedek, az első levél felénél tartok. Voltam többször is nőgyógyásznál utoljára 2 hete és teljesen egészséges voltam. A párom is volt többször ő is egészséges. Ez a furcsa hüvelyi "hámlás" mitől lehet? Lehetséges a fogamzásgátlótól? Használjak valamilyen kúpot canestent például?

2016. febr. 3. 23:41
 1/2 anonim ***** válasza:
A Betadine hüvelykúppal végig kell csinálni a kúrát. A 2 alkalmat nem tudom hogy érted? Minimum 7 napig kell egyhuzamban feltenni. Egyébként a Betadine csinál olyat, hogy a beteg bőrfelületet lehámlassza, de ez normális. Ha zavar, akkor hüvelyi irrigálással el tudod távolítani. Ne használj canestent, nincs semmi bajod.
2016. febr. 4. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Végül kiderült, hogy ez mi volt? Mert én most ugyanezt tapasztalom a Betadine-tól.
2019. dec. 11. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!