Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől fájhat a mellem és...

Mitől fájhat a mellem és miért nem múlik el?

Figyelt kérdés
Menstruáció előtt kb. másfél héttel kezdett el nagyon fájni. Melltartót se tudtam felvenni. Azt hittem csak a menzesz miatt van + egy kényelmetlen melltartó volt rajtam egy napig. Késett egy hetet a menzesz és utána se múlt el. Ez kb. 2 hete volt. Még ma is fáj időnként, de már nem állandóan és valahogy más a fájdalom, nem annyira éles. Csak egy hónap múlva kaptam időpontot az orvoshoz. Volt már valakinek ilyen? Ugye nem mellrák?

2016. febr. 4. 20:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Hát a mellrakhoz minimum egy csomót ki kellene tapintani, plusz fájdalmat nem okozna....

Nézz utána a masztopatianak.

Nem tudom milyen orvoshoz jelentkeztél be, de emlő vizsgálatot, mármint sima attapintast megcsinálja a háziorvos is, vagy az sztkban a nőgyógyász

2016. febr. 4. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ!

A saját nőgyógyászomhoz megyek, de elutazott és csak február 29.-re kaptam időpontot.

Ha elmegyek ezzel a problémával a háziorvosomhoz, nem fog hülyének nézni? Mert ez nem igazán az ő szakterülete.

2016. febr. 4. 20:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Az alap vizsgálat a háziorvos dolga. Simán el lehet neki mondani, hogy fáj, ő meg majd megvizsgal. Vannak speciális kérdések, amiket fel tud tenni és amiből lehet következtetni, hogy mi lehet a gond. Ha hülyének nézne, akkor válts háziorvost
2016. febr. 5. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!