Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Dr. Király Anna nőgyógyászról...

Dr. Király Anna nőgyógyászról tudtok nekem mondani valamit? Jelenleg a Honvédkórházban munkálkodik.

Figyelt kérdés
2016. febr. 5. 09:20
 1/6 anonim ***** válasza:
5%

Pontos,precíz,kiváló szakember vagyok! Keress bátran!


Dr Király Anna.

2016. febr. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
HA-HA-HA!!!! :D
2016. febr. 5. 09:57
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Jókat hallottam róla, de én nem voltam nála.
2016. febr. 5. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
En voltam nala par nappal ezelott. Nagyon korrektul elmond mindent, figyel a betegre! Nagyon ugyes es emellett kedves is. En csak ajanlani tudom mindenkinek, nagyon jo nogyogyasz!
2017. febr. 3. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Ő vett fel ügyeletben, amikor épp 17 hetesen elfolyt a magzatvizem. Érzelmi sokkban voltam, értitek... de tök jól kezelte, higgadt és empatikus maradt. Mindent elmondott, vagy hússzor is, mire felfogtam, megígérte, hogy a "szülés" fájdalommentes lesz, gondoskodnak róla a kollégái. (Igaza lett egyébként, most amúgy meg már kifejezetten várom, h elmenjen a magzatvíz, de már igencsak ideje :))
2019. jan. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A Honvéd kórházban voltam nála, kb. egy éve. Először nem hitte el, hogy 46 évesen klimaxos tüneteim vannak, majd amikor elkezdtem felsorolni a tüneteket, megszakított, meg sem hallgatott és hormont akart nekem felírni! Bármilyen előzetes laborvizsgálat nélkül!

Szerintem nincs tudása. Türelmetlen, arrogáns és lekezelő volt. Egy kismama, aki előttem bent volt, azt mondta, hogy nem mindig ilyen: "Rossz napja van a doktornőnek", nem ma kellett volna jönni.

2019. máj. 3. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!