Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nőgyógyászati vizsgálat...

Nőgyógyászati vizsgálat közben ti nézitek, hogy mit csinál az orvos?

Figyelt kérdés

Én mindig elhatározom, hogy nézni fogom, de valahogy sosem jön össze. Az szék is úgy van döntve, hogy a mennyezetet látom, meg idegességemben gondolom össze-vissza nézek.


Ti láttok valamit a vizsgálatból?


2016. febr. 5. 14:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
GOdnolj utána, hogy láthatnál bármit is vizsgálat közben? LEgfeljebb azt, hogy az orvos ide-oda megy, leül eléd a többit nem, mert kanyarban nem lát senki sem.
2016. febr. 5. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nehéz lenne nézni :) Én az ablakot szoktam :)
2016. febr. 5. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Jó, félreérthetően írtam. Akkor nem vizsgálat közben, hanem amíg az ágyon feküdni. Ilyesmire gondoltam, hogy megfogja a mintavevőt, az hogy néz ki stb.

Kíváncsi lennék rá miket tesz vesz, de nem látom.


Maga a rákszűrés menete nem érdekel, azt tudom. :D Csak hogy le ne írja valaki...

2016. febr. 5. 14:49
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én többször odanézek és látom a dokit kezet mosni, a kesztyűt felhúzni, a kolposzkópot ahogyan közelebb tolja, ahogyan elveszi a mintavevő pálcikát az asszisztensnőtől...ilyenek. De leginkább arra összpontosítok, hogy lazítani tudjak.
2016. febr. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

A neten vannak videók, ami komplex nőgyógyászati vizsgálatot mutat be és itt megnézheted, mikor és mit csinálnak, milyen eszközzel.

Ha szeretnéd, nyugodtan nézd azt, amit látsz így fekve. Ha meg a plafon nézése esik jól, akkor azt csináld.

Nálunk "féligülő" változat van és nem fekvő. Így már azt is láttam, ahogyan a kacsával közelít, de tovább már a kanyar miatt nem láttam csak éreztem.

2016. febr. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
71%

Én is az ablakot szoktam nézni -tejüveg ablak van csak a felső negyede átlátszó és a másodikon van a rendelő- és egyszer észrevettem hogy a szomszéd ház tetején ül 3 tetőfedő munkás és engem néz...

el tudjátok ezt képzelni????

2016. febr. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Hehhheehheee. Ez jó.
2016. febr. 5. 17:16
 8/16 anonim ***** válasza:

"hogy a szomszéd ház tetején ül 3 tetőfedő munkás és engem néz...

el tudjátok ezt képzelni????"


Kiköptem a narancsot a monitorra :D

2016. febr. 5. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Én a jobbra lévő dolgokat, UH gép és az asszisztenst szoktam, ahogy pakolászik, adja a pálcikát, közben pedig kérdezősködik általában.


Korábban nem volt asszisztens, akkor a függöny karnist :D

2016. febr. 5. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem az orvosom végig beszélget velem, és amikor ő beszél akkor a szemembe néz (nem a puncimhoz beszél), amikor meg én válaszolok, akkor addig ő matat bennem. A hasnyomkodós vizsgálatnál meg noná, mindig kéri, hogy huzzam feljebb a felsőmet és, hogy lazuljak el. No most az vagy sikerül vagy nem, múlt héten sztem egy kicsit nagyon alaposan és mélyrehatóan megvizsgált az ujjaival. Ami mondjuk nekem ciki, hogy ahogy megemeli az ágyat látom a puncim felső részét és közte az orvos fejét...valahogy magamat nem szivesen nézegetem ilyen helyzetben.
2016. febr. 7. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!