Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 24 vagyok. Nem szültem még,...

24 vagyok. Nem szültem még, de ha pl. koncerten ugrálok, hirtelen van, hogy megindul a vizeletem, vagy pl. most is, hogy meg vagyok fázva és tüsszentek sűrűn, be-be csurran. Ez gondolom nem jó. Ötlet, észrevétel?

Figyelt kérdés

2016. febr. 5. 22:19
 1/6 anonim ***** válasza:
PC izmokat kéne edzeni, nézz utána a Kegel gyakorlatoknak.
2016. febr. 5. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szia:)

Felfázva nem vagy?

előtte érzed hogy kell, vagy akkor hirtelen, vagy csak már hogy bepisiltél?

gyakran jársz pisilni? meddig tudod vissza tartani? sokat szoktad tartogatni? (tudom sok kérdés, de ezek sok mindenre utalhatnak) ha gondolod írhatod priviben is:)

gyenge záróizom, kis hólyag, inkontinencia is lehet de sima felfázás is de egyéb sok dolog is szóba jöhet...

Jobbulást:)

2016. febr. 6. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Történt azóta valami változás? :)
2016. febr. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Írtam ez előbb választ, de lehet nem küldte el :) Tehát már tüsszentéssel nem csurog be, biztos a felfázás volt. A koncertest nem tudom, nem ugráltam annyira mostanság. A wc-re járásom átlagos, de a koncertes lehet összefüggésben van a sörözéssel olyankor.
2016. febr. 15. 12:21
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia:) Ezek szerint nem xd:) igen akkor valószínűleg az volt, ez a jobbik eset még:) igen valszeg, az a sörrel:) Ha még van probléma akkor azt javaslom hogy némi konyhasó a a fürdő vízbe, sok tea ivás de napközben, hogy a baktériumokat kimossa minél hamarabb, így szaporodni se tudjanak, de semmi esetre se este, nehogy az ágyba menyjen (ha felfázol megeshet az is) jó gyógyulást, ha van valami írj nyugodtan! :) 2. és 3. válaszoló voltam:)
2016. febr. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia használjál pelenkát
2016. jún. 5. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!