Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Olvastam, hogy a túlzásba...

Olvastam, hogy a túlzásba vitt női intim higénia gombához vezethet. Napi 2 mosakodás "ott lent" túlzás?

Figyelt kérdés

Nem élek (jeleneleg) szexuális életet. Napi kettő úgy soknak, túlzásnak számít, hogy reggel sima vízzel, este pedig intim mosakodógéllel?

L24



2016. febr. 6. 12:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Sima vízzel akármennyit mosakodhatsz. A mérgeket kéne kicsit visszább venni.
2016. febr. 6. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Sima vízzel, ha napi kétszer lemosakszol odalent, azzal nincs semmi gond, de az intim mosakodó napi szintű használatát nagyon ki kéne iktatni! Ugyanis semmi szükséged rá!
2016. febr. 6. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Pontosan jól írták a sok illatosítot kemikália okozhat bajt,kimossa a jó bacikat a hüvelyből és mivel a hüvely egészsêges mennyisegű gombát termel az túlszaporodhat.


Napi egy szappan és bármennyi sima vízzel mosakodás belefér.

2016. febr. 6. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
24 évesen ezeket azért már tudnod kéne ...de igaza van a többieknek intim mosakodót csak akkor használj ha nincs benne illatanyag stb
2016. febr. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerintem tudom 24 évesen, amit tudnom kell, de nagyon sok erről a témáról az ellentetés információ, és nem csak intereneten. Én is voltam már olyan nőgyógyásznál, aki maga a sátán szülöttének tartotta a női intim mosakodókat, de olyannál is, aki kifejezetten javasolta, főként a gyógyszetári verzióját.
2016. febr. 7. 13:54
 6/6 anonim ***** válasza:
Igaza van a 24\L-nek valóban egyik orvos ellentmond a masiknak aztán meg döntsd el te.:-)
2016. febr. 7. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!