Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A HIV/AIDS betegséget csak...

A HIV/AIDS betegséget csak nemi úton lehet elkapni?

Figyelt kérdés

2016. febr. 6. 15:14
1 2
 11/15 Ypszilon1980 ***** válasza:
Attól, hogy meleg, attól még nem feltétel, hogy HIV fertőzött is legyen. Azoknál, akik heterok és gyakran váltogatják a partnerüket, ugyanolyan kockázatnak vannak kitéve. Semmivel nincs jobban veszélyeztetve egy meleg. Miért is lenne?
2016. márc. 8. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
Én sem értettem soha, hogy náluk miért esélyesebb.
2016. márc. 9. 00:38
 13/15 Ypszilon1980 ***** válasza:
Régebben azért mondták ezt, mert valamiért ott gyakoribb volt a fertőzés, állítólag az azonos neműek között gyakrabb a pertnerváltás......., de szerintem ez hülyeség.
2016. márc. 9. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

azért mert elősször egy meleg férfinál azonosították,az nyilván egy másik pasinak adja tovább és így tovább amig valaki összenem fexik egy bisexel,aki bármilyen neműnek át adhatja.


amúgy terjed:Védekezés nélküli szexuális úton

Fertőzött vérrel vagy vérkészítménnyel

Anyáról gyermekre történő átvitele (méhen belüli fertőzés, szülés és szoptatás során)

Injekciós, intravénás kábítószer által

Nem megfelelően sterilizált eszközök révén

2016. aug. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Nekem ha valaki beleiszik a piámba, a fejére húzom a korsót...
2016. dec. 7. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!