Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Súlyos női betegségeket (HPV,...

Súlyos női betegségeket (HPV, AIDS, stb. ) milyen úton lehet elkapni, és mik a tünetei?

Figyelt kérdés

A hüvelyemnél pirosas a bőröm, és belül is kicsit "ég".

Már nem annyira, mint délelőtt, csak félek.:S

Ma önkielégítést végeztem(tárggyal), lehet, hogy nem volt tiszta eléggé, és ez okozott valamit?

Komolyabb betegség ebből nem alakulhat ki, ami már tényleg súlyos?

Ha már múlnak a tünetek, nem kell foglalkoznom vele?

Előre is köszönöm!

20/L


2010. máj. 15. 18:07
 1/10 anonim ***** válasza:

Egyik sem női betegség, okostojás.

Ne dugdossál fel minden "tárgyat" ami az utedba kerül és akkor nem lesz ilyen bajod. Főleg nem aidsed meg hpv-d.

Atyavilág.

2010. máj. 15. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem kimondottan női betegség, de mivel én tettem fel a kérdést, így írtam.

Avval is tisztában vagyok, hogy evvel nem kaphattam el AIDS-et, nem is erre kérdeztem, hanem bármiféle súlyos betegség lehetséges-e, okostojás!

2010. máj. 15. 18:48
 3/10 anonim válasza:
Abból ahogy írsz arra következtetek hogy valami tanyán laksz. Legközelebb ne dugdosd fel a kapanyelet :D
2010. máj. 15. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

:D:D:D

Ez vicces volt!:D

Már 20 éve Budapesten élek, 4 napnál többet még életemben nem öltöttem vidéken!:D

De azért köszi, szellemes volt!:D

2010. máj. 15. 18:56
 5/10 A kérdező kommentje:
*töltöttem
2010. máj. 15. 18:57
 6/10 anonim ***** válasza:

HPV-t és HIV-et általában partnertől kaphatsz, szex közben.


De ha mindenféle redvás dolgot dugdosol fel magadnak ahelyett, hogy keresnél egy normális férfit, akkor ezerféle baktérium, gomba és egyes egysejtűek is szóba jöhetnek, melyek különféle kiütéseket, fekélyeket, szagos folyásokat okoznak a szivárvány minden színében.

2010. máj. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

ilyen úton nem leszel HPV-s vagy AIDS-fertőzött, de egy ütős fertőzést könnyen összeszedhetsz, de ha múlik, akkor most megúsztad.

bármivel végzel önkielégítést, mindig tisztítsd meg előtte!!! ill. hülyén hangzik, de az is jó megoldás, ha óvszert húzol a tárgyra


32/L

2010. máj. 15. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Milyen egy "ütősebb" fertőzés?

Egyébként eddig még nem csináltam ilyet, csak ma jött rám ez, már bánom is.:S

Szóval egyáltalán nem rendszeres ez nálam.

Most meg a hasam alja fáj, az lehet ettől?

De akkor "ott" is fájna, nem?

Még nem írtam, de szűz vagyok, ez is jelent egyfajta védettséget?

Nem "hatoltam" be egyáltalán mélyen avval a tárggyal.

2010. máj. 15. 19:29
 9/10 anonim ***** válasza:
Talán ha google-be beírnád, hogy "nemi betegségek" vagy "genitális fertőzések", esetleg "hüvelyi fertőzés" még tanulhatnál is vmit. 20 évesen lehetne ennyi logikád, már bocsi.
2010. máj. 16. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Már írtam be, de majd még nézek, köszi!:)
2010. máj. 16. 17:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!